Czy na pewno umiesz gotować? 5

przepisy z programu

program tv >>

Jakubiak rodzinnie

seria poradnikowa, Polska, 2015, 12 x 25 min

Prowadzący: Tomasz Jakubiak

pozycja w rankingu: 63

suma głosów: 24

średnia głosów: 1,85

15:30
- odc. 12, poniedziałek, 23 kwietnia

Gotowanie to doskonały pretekst do spędzenia czasu z rodziną. Znany wszystkim widzom Kuchni+ szef Tomasz Jakubiak zachęca do gotowania z bliskimi i dzielenia się z nimi pysznymi daniami! Niech jedzenie łączy pokolenia i inspiruje do rozmów.

"Jakubiak rodzinnie" to nowy program z udziałem Tomasza Jakubiaka. W tej serii znany szef kuchni zaprosi widzów do siebie i przedstawi członków swojej rodziny: mamę, tatę, siostrę i narzeczoną. Wraz z nimi w każdym odcinku zaprezentuje widzom proste pomysły na śniadanie, obiad i kolację. W serii, jedzenie będzie przede wszystkim pretekstem do spotkania z bliskimi i inspiracją do rozmów. Jednocześnie program uzupełnią anegdoty z życia Tomasza oraz cenne wskazówki dla każdego, kto chce gotować dla swojej rodziny!

Tomasz Jakubiak to szef kuchni i dziennikarz kulinarny. Gospodarz popularnych programów "Jakubiak w sezonie" i "Jakubiak lokalnie" w telewizji Kuchnia+. Gotowaniem zafascynowany od najmłodszych lat. To jego żywioł, miłość i pasja. Jest samozwańczym sarmatą XXI wieku. O jedzeniu potrafi opowiadać godzinami, okraszając historie właściwym sobie poczuciem humoru. Z oddaniem angażuje się w projekty edukacyjne adresowane do dzieci i młodzieży, prowadzi warsztaty i pokazy kulinarne, a także - dzięki pracy w telewizji - dużo podróżuje i poznaje kuchnie innych krajów. Ma własną restaurację w Warszawie o nazwie "Gar Jakubiaka".

ostatnie komentarze >>

Egnol

postów: 8

04.04.2018 14:19

Nawet spoko

BeeJay

postów: 51

18.07.2016 15:20

Oglądałem odcinek z Grzegorzem Łapanowskim i p. Grzegorz powalił mnie na obie łopatki twierdzeniem, że zupa z wietnamskiej budki ze stadionu X lecia jest najbardziej warszawskim daniem jakie zna. Rozumiem, że świetnie zwalcza kaca po nocnym przepiciu, ale jednak pozostanę przy flakach czy pyzach, a w domu zjem schabowego z ziemniakami i kapustą - nawet w dobie megapopularności kebaba i pizzy. Do tego u mnie rosół z wołowiny i ryby raczej pogłębiłby kłopoty żołądkowe na kacu.

rzviro

postów: 212

26.03.2016 17:18

@sara, widzę, że masz tylko jeden cel w życiu: hejtować wszystkich i wszystko, a T. Jakubiaka szczególnie. Można nawet odnieść wrażenie, że to coś osobistego. Nie podoba się - nie oglądaj i tyle.
Aż dziw bierze patrząc na twój wiek (o ile jest prawdziwy), że cię jeszcze ciśnienie albo jakieś wrzody nie wykończyły.....

Sara

postów: 46

24.03.2016 14:48

"szebula zwyszajna dobrze sze przechowuje"!Ach ta dykcja,ten wdzięk i przetłuszczone paluszki!miodzio....

grzaneczka

postów: 7

16.02.2016 15:59

A ja uważam, że jest całkiem spoko. Może nie dorasta do pięt J. Oliverowi, ale jego potrawy wyglądają na smaczne i szybkie, a rodzinna atmosfera udziela się nawet mnie, kiedy ten program oglądam. W restauracji w Wawie też ma całkiem dobre jedzenie :)

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl