Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

program tv >>

Mammaryla

magazyn, Polska, 2009, 10 x 26 min

Prowadzący: Maryla Musidłowska

pozycja w rankingu: 8

suma głosów: 16.414

średnia głosów: 4,70

W kulinarną podróż szlakiem tradycyjnych smaków północnych Włoch zaprasza Maryla Musidłowska. W programie "Mammaryla", z dziennikarską dociekliwością spróbuje pokazać tajniki włoskich produktów, które sprawiają, że kuchnia Italii cieszy się tak wielką popularnością. Poznani w podróży Włosi, zaproszą ją do swoich domów, żeby pokazać jak gotują dla najbliższych. Odwiedzi wielkie fabryki i regionalne restauracje. Może dzięki temu programowi łatwiej będzie zrozumieć dlaczego nasze nastoletnie dzieci rezygnują ze schabowego z kapustą, na rzecz pizzy, risotta i makaronów?

Maryla sama jest mamą, dlatego doskonale wie, jak ważne jest aby zachęcić nastoletnie dzieci do zdrowego jedzenia i samodzielnego gotowania. W swoim programie udowadnia, że w polskich warunkach można z powodzeniem przygotowywać dania z włoskiego menu. Jednym z celów Maryli jest również zachęcenie do świadomych zakupów i doboru składników. Zdradzi, o jakie produkty warto się postarać, jak je wykorzystać i odkryje swoje kulinarne tajemnice, które zainspirują do kreatywności w kuchni. Program z pewnością zaciekawi wszystkie mamy ale też wszystkich, którzy kochają włoską kuchnię. Buon appetito!

Maryla Musidłowska jest dziennikarką, zajmującą się tematyką kulinarną i wnętrzarską. Pracuje też jako stylistka i scenograf. W Kuchni.tv pracowała przy następujących programach: Słodki Drań, Para w Kuchni, Dietosfera, Jak Piotr Przykazał, Teraz Brygida. Prowadziła program kulinarny "Spiżarnia Maryli". Jest autorką felietonów kulinarnych w magazynie "Elle" i materiałów o kuchni i wnętrzach w "InStyle" i "Olivii" . Tym razem wystąpi przede wszystkim w roli matki wiecznie głodnego nastolatka, poszukującej natchnienia w swoich eksperymentach z kuchnią włoską.

gospodyni programu: Maryla Musidłowska


Partnerzy programu:

ostatnie komentarze >>

Nestart

postów: 2

29.05.2012 21:11

Też mi się podoba, fajny, sympatyczny i pozytywnie go odbieram.

pozdrawiam
Nestart

monya

postów: 2

28.01.2012 22:05

Bardzo fajny program i przesympatyczna prowadząca, nie zadziera nosa i nie udaje wielkiego kucharza jak Przykaza, patent i trick Adam, i wreszcie Słoma i Trybulak , przepisy proste, pani Maryla dokładnie objaśnia co robić krok po kroku - swoją drogą do końca życia nie zapomnę stwierdzenia -drożdże to żywa istota-zaczęłam na nie od tej pory naprawdę inaczej patrzeć. Zupa pomidorowa z grzankami, pyszności, a te makarony, sałatki,dzięki pani Maryli kuchnia włoska naprawdę stała się prosta i łatwa.

Dzosz

postów: 1

29.07.2011 09:56

A ja uważam, że synowie pani Maryli są przesympatyczni i wcale nie zadzierają nocha. Uwielbiam momenty kiedy wskakują do kuchni i pomagają w pichceniu ; )

zana

postów: 12

26.11.2010 21:24

Uwielbiam ten program:) bardzo fajna Pani prowadzaca i smakowite wloskie przepisy za kazdym razem robia mi ochote i daja natchnienie do zmajstrowania ich w kuchni

ewelina56

postów: 1

05.09.2010 08:47

super program. Ciepły i domowy, proste przepisy.Bardzo spodobał mi się przepis na ciabatę

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl