oglądaj również przez internet


magazyn, Polska, 2009, 6 x 9

Program "Spiżarnia Maryli" to letni program kulinarny prowadzony przez Marylę Musidłowską, która otworzy przed widzami drzwi spiżarni i pokaże półki, stopniowo wypełniane własnoręcznie przygotowywanymi przetworami.

Lato to okres szczególnie łaskawy dla smakoszy. Uginające się od owoców gałęzie to widok wcale nie rzadki. Na ogół niestety traktujemy dary natury bardzo tymczasowo. Obawiając się całodziennego stania przy kuchni, czasochłonnego przygotowywania owoców i innych trudów przygotowywania przetworów wychodzimy z założenia, że to, czego nie zdążyliśmy dojeść teraz, nadrobimy podczas kolejnych miesięcy, kupując gotowe mrożonki i przetwory w sklepach. Nie mamy wtedy jednak pewności, co tak naprawdę kupujemy. Maryla Musidłowska, zainspirowana tradycyjnymi przepisami, kulinarnymi nowinkami oraz podróżami, postanowiła nauczyć widzów przygotowywać własne, pyszne i łatwe, dżemy, przetwory, nalewki, zakwasy i mrożonki. Przygotowane własnoręcznie produkty nie tylko będą smakować o wiele lepiej, ale będą także powodem ciepłych, wakacyjnych wspomnień umilających jesienne i zimowe wieczory. W programie znajdziemy też porady Maryli o najlepszych do danego typu przetworów gatunkach owoców i warzyw i zasady przechowywania słojów, butelek i weków.

Maryla Musidłowska jest dobrze znana widzom Kuchni.tv, brała udział w przygotowywaniu m.in. takich programów jak "Para w Kuchni" czy "Teraz Brygida". Jej pasją jest scenografia kulinarna, realizowała projekty dla wszystkich ważniejszych kobiecych pism na polskim rynku, np. Twój Styl czy Elle.

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Inne programy prowadzącego

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE