oglądaj również w nc+ GO


Seria reality, Polska, 2012, 25

"Warsztaty smaku kuchni+" to projekt łączący konkurs dla widzów, naukę gotowania pod okiem polskich gwiazd kulinariów i występ w najnowszym reality show stacji.

W każdym odcinku jeden z laureatów zaprezentuje czego nauczył się pod okiem gwiazdy kulinariów. Opowie o swojej ulubionej kuchni i przygotuje trzy popisowe dania. Bohaterowie zdradzą także czym zajmują się na co dzień, co ich inspiruje, jakich składników używają najczęściej oraz czym poza gotowaniem się interesują.Zobacz edycje warsztatów smaku kuchni+:

1. edycja - warsztaty smaku kuchni+: ryba z Tomaszem Jakubiakiem
2. edycja - warsztaty smaku kuchni+: kuchnia polska z Adamem Chrząstowskim
3. edycja - warsztaty smaku kuchni+: łakocie z Bożeną Sikoń
4. edycja - warsztaty smaku kuchni+: po-smak świata z Gosią Molską

5. edycja - warsztaty smaku kuchni+: Ł'apetyt z Grzegorzem ŁapanowskimPartnerzy

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

qruella 8 lat temu

całkiem przyjemny ten ostatni odcinek, czy znajdę gdzieś przepis na placek z cukinią z ostatniego odcinka wyjadaczy, bardzo mi się spodobał.

babajaga 8 lat temu

czy zdjęcie dzisiejszej prowadzącej pojawi się na stronie głównej, czy jest powtórka odcinka z poprzedniego tygodnia ?

Lula-Lula-40 8 lat temu

Warsztaty smaku 17/3 -15 h Nudna prezenterka zaprezentowała nudne przepisy. W tym przypadku prostota nie była pożądaną zaletą. Na szczęście mizdrzyła się umiarkowanie.

admin 8 lat temu

Witam

Czyli problemem nie było to że nie można przewijać, ale ze nie można wrócić do pierwszego zdjęcia - otwierającego galerię. Już powinno być ok.

pozdrawiam

Pyzka 8 lat temu

hmmmm, a wydawało mi się, że umiem liczyć do pięciu :D

konkretnie klikając na którekolwiek zdjęcie miniaturkę z paska poniżej zdjęcia aktualnej zapowiedzi nie widzę niżej pozostałych czterech i żeby wrócić do aktualnego muszę cofać stronę a powinnam mieć jego miniaturkę właśnie w tym pasku

admin 8 lat temu

Witam
W galerii są 4 zdjęcia, dlatego sie nie przewijają, gdy dojdą kolejne zdjęcia prowadzących, galeria się powiększy i będą się przewijać

pozdrawiam

Pyzka 8 lat temu

prośba do technicznego o naprawę! - nie przewijają się zdjęcia gotujących

Maksiou 8 lat temu

Wyniki już są dlatego jestem zadowolony ,że będę tam,ale chciałbym zobaczyć przepisy kolegów z warsztatów i ich desery a zdjęć i przepisow jeszcze nie ma. A tak na wiasę,kto wygrał warsztaty poprzednie? Bo nagrałem sobie,ale jeszcze nie zdąrzyłem obejrzeć drugiej części.

Pyzka 8 lat temu

cieszę się, że nie zawiodłam :D a wyniki pewnie pojawią się jakoś w najbliższy piątek albo na początku przyszłego tygodnia

Maksiou 8 lat temu

Czekałem na ten komentarz;) Tym razem stety chciałem tylko zobaczyć desery kolegów i koleżanek z nadchodzących warsztatów;)))))))))))

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE