oglądaj również w nc+ GO


magazyn, Polska, 2010, 6 x 30

Świat jest globalną wioską i razem z przybyszami z różnych jego zakątków docierają do naszego kraju produkty i dania z dalekich stron. Chilijskie Pastel de Choclo, wietnamskie Pho, lankijskie Roti, czy indonezyjskie Mie Goreng to przysmaki, które być może można znaleźć tuż za rogiem własnej ulicy. Warto więc rozejrzeć się wokół siebie i poszukać tych nietypowych dań. Warto uruchomić fantazję i wyruszyć w podróże po całym świecie nie przekraczając granic Polski.

"Po-smak świata" jest opowieścią o podróżach w poszukiwaniu kuchni z różnych stron, które odnajdujemy w naszych polskich miastach. W kolejnych odcinkach prowadząca Gosia Molska spotka się z ciekawymi ludźmi, dla których pobyt w Polsce wiąże się z potrzebą kultywowania tradycji kulinarnych swoich krajów. Znajdzie ciekawe dania, które bez problemu można przygotować w Polsce i dzięki temu choć na chwilę przeniesie się w odległe zakątki naszej smacznej planety.

W pierwszym Gosia postara się rozgryźć kuchnię chiliską. Pomogą jej w tym znajomi Chilijczycy i wybitny szef kuchni Pablo Galvez, który niedawno odwiedził Polskę. Gosia przygotuje kilka popularnych w Chile dań, a jej kulinarne zmagania ocenią chilijscy goście.gospodyni programu: Gosia Molska

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

MaxRedaktor 8 lat temu

Polecam klikanie w ikonę kosza przy konkretnej wypowiedzi.

czushka 8 lat temu

Panie/Pani Adminie,
a możeby tego "paszkwila" po prostu usunąć?
Chyba się pani Małgosi nie należy

Pyzka 8 lat temu

może nie jest to mój ulubiony program, ale ileż jadu i złości trzeba mieć w sobie żeby wypisywać takie komentarze jak brutus_lisica! wiele osób na pewno ogląda tę serię i lubi prowadzącą a przytyki do urody są obrzydliwe! każdy z nas jest taki jakim go natura stworzyła chociaż ja uważam, że Małgosi niczego nie brakuje i bardzo sympatyczna z niej osóbka

asaf 8 lat temu

Twoje programy Gosiu są świetne. Oczywiście że jesteśmy nimi zainspirowani i użyjemy pomysłów w naszych przepisach ale jak mamy to zrobić bez Twoich przypraw ? :)
pozdrawiamy z opolskiego.

jacek1f 8 lat temu

Orzo, szoda ze jestes z Gdanska :-( bo w Warszawie 3 Lankijczykow robi doskonala kuchnie w Coco de Oro na Zoliborzu....

orzol 8 lat temu

Wielkie dzięki za Posmak Świata ze Sri Lanki, cudnego miejsca na ziemi, skąd wróciłam parę miesięcy temu. Kuchnia rzeczywiście tak egzotyczna jak w tym właśnie odcinku. Z niecierpliwością czekam na kolejne trzy. Pozdrawiam panią prowadzącą. SUPER!

czushka 8 lat temu

Dziękuję za info i czekam z niecierpliwością:)

funkyfood 8 lat temu

Hej Czushko,
Po-Smak Chilijski był odcinkiem specjalnym zrealizowanym przy okazji dni kuchni chilijskiej. Nad kolejnymi Po-Smakami pracuję (powoli), ale jeszcze szczegółów nie zdradzę:)
Pozdrawiam Cię bardzo smacznie
Gosia

czushka 8 lat temu

Panie Adminie!
Może jakaś odpowiedź? Choćby malutka

czushka 8 lat temu

Witam!
Nie wiem czy ja przegapiłam całą serię czy był tylko jeden odcinek?
Ostatnio udało mi się trafić na kawałek chilijskiego odcinka i tyle.
Z tego co widziałam jest ich 6 ale nie znalazłam ich w programie. Jeśli tak to kiedy będą emitowane?
Pozdrawiam

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE