oglądaj również w nc+ GO


(John Torode's Malaysian Adventure), seria dokumentalna, Wlk. Brytania, 2015, 10 x 30, 25

Czarujący, zabawny i bardzo dociekliwy. John Torode, popularny szef kuchni, powraca w nowej przygodzie - dziesięcioczęściowej serii o bogactwie malezyjskich smaków. Dotrze w każdy zakątek, aby poznać tajniki autentycznej kuchni tego malowniczego azjatyckiego kraju.

Od zgiełku Kuala Lumpur po spokój i ciszę maleńkiej wyspy Langkawi i bajeczne plaże i pełnię słońca w Pahang. John Torode wyrusza w podróż po tętniącej życiem Malezji. Będzie gotował z lokalnymi szefami kuchni, spotka sławnych restauratorów, odwiedzi kolorowe nocne targi i zbada wpływ historii i kultury na rozwój malezyjskiej kuchni. Dzięki mieszkańcom i ich pilnie strzeżonym sekretom, odkryje autentyczne i klasyczne potrawy oraz to, jak kluczowe znaczenie mają w nich przyprawy.

Po powrocie do Wielkiej Brytanii John zbada fenomen wzrostu popularności kuchni malezyjskiej na Wyspach. Spotka się z pionierami i mistrzami kuchni malezyjskiej mieszkającymi w Wielkiej Brytanii i zaprezentuje, czego nauczył się podróżując po Malezji. Pokaże także, jak łatwo w brytyjskich sklepach i supermarketach zdobyć składniki, dzięki którym można stworzyć autentyczne malezyjskie potrawy.

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Inne programy prowadzącego

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE