oglądaj również w

Kucharskiego pomysł na kuchnię

Kucharskiego pomysł na kuchnię zobacz Kucharskiego pomysł na kuchnię 2018-09-18 14:59:37
Kucharskiego pomysł na kuchnię

seria poradnikowa, Polska, 2018, 12 x 25

Jedzenie to jedna z największych przyjemności człowieka. Niestety nie każdy z nas posiada naturalną skłonność do eksperymentowania i wiedzę, jak gotować. Z pomocą przychodzi Piotr Kucharski, który pokaże, jak przełamać kulinarną rutynę.

W każdym odcinku prowadzący zagości w progach innego domu, aby poznać jego mieszkańców i ich kulinarne zwyczaje. Dowie się, jakie potrawy najczęściej jedzą, jak je przygotowują i jak robią zakupy. Przekona się, że jadłospis większości jego rozmówców jest monotonny i obfituje w wysoko przetworzone produkty. W niemal każdym domu marnuje się i wyrzuca dużo jedzenia. Jak temu zapobiec? Jak urozmaicić codzienny jadłospis? Jak gotować smacznie, zdrowo i ekonomicznie? Poznaj Kucharskiego pomysł na kuchnię!

PREMIERY: SOBOTY, OD 22 WRZEŚNIA, GODZ. 16:00

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na nc+

Zamów nc+

Najbliższe emisje

  • odc. 6 dziś, 20.01, godz. 09:30
  • odc. 6 wtorek, 22.01, godz. 14:00
  • odc. 6 czwartek, 24.01, godz. 08:00
  • odc. 6 czwartek, 24.01, godz. 21:00

oglądaj również w

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Emusia 14 dni temu

Dzień dobry. Oglądałam w TV Pański program "Kucharskiego pomysł na ...", odcinek, w którym gotował Pan "Gulasz z warzywami i jajkiem sadzonym". Zainteresował mnie pomysł na ryż z imbirem i rodzynkami. Weszłam na stronę internetową i tam odnalazłam ten przepis, a w nim: ugotuj ryż zgodnie z przepisem. I co? Jak się Pan z tego wytłumaczy? A może doczekam się przepisu na ten nietuzinkowy RYZ? Pozdra

Inne programy prowadzącego

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE