oglądaj również przez internet


Kuchnia+ zaprasza na kulinarną podróż po Polsce. Z pomocą naszych widzów i internautów chcemy stworzyć nową, gastronomiczną mapę kraju. Nasi prowadzący odwiedzą zgłoszone przez Was lokale, by spróbować serwowanych tam potraw i przyznać im rekomendację. Albo nie przyznawać, jeśli menu okaże się jednak poniżej oczekiwań.

Zobacz polecane przez Kuchnię+ lokale

W dwóch pierwszych sezonach programu w role ekspertów wcielili się: szef kuchni Aleksander Baron oraz Damian Kordas, vloger i najmłodszy MasterChef. Kierując się rekomendacjami widzów sprawdzili, gdzie można zjeść ulubione potrawy Polaków w najlepszym wydaniu. Testowali m.in. pierogi, naleśniki, gołąbki, schabowe i golonkę, a także sushi, zupę pho, zapiekanki i kebaby. Nie ominęli też słodkich rekomendacji, smakując rzemieślnicze lody, domową szarlotkę i fantazyjne serniki. Odwiedzili zarówno lokale w dużych miastach, jak i te położone na uboczu lub w miejscach chętnie odwiedzanych przez wczasowiczów. Na naszej kulinarnej mapie kraju zaznaczyli wiele punków, w których warto zjeść. A już wkrótce dodamy kolejne!

W trzecim sezonie programu w Damianowi Kordasowi w kulinarnej podróży towarzyszyć będzie Jagna Niedzielska, znana widzom Kuchni+ z programu „Bez reszty. Kuchnia Zero Waste”. Na Wasze rekomendacje czekamy na fanpage'u Kuchni+ na Facebooku. Po premierze każdego z odcinków prowadzący zaproszą widzów do dyskusji o lokalach pokazanych w programie.

 

Najbliższe emisje

Więcej

oglądaj również przez internet

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Piotrek rok temu

Dzien dobry, Bardzo prosze o sprawdzenie lokalu Dominos Pizza we Wroclawiu przy najblizszej okazji... mam wrazenie iz mimo rekomendacji p. Damiana niektore pizze moglby nie przejsc kontroli jakosci pana managera. Serdecznie pozdrawiam, Piotrek

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE