oglądaj również w nc+ GO


Program poradnikowy, prod. Polska, 2011, 6 x 22

Faceci, sport i kuchnia... czy to mieszanka wybuchowa? Okazuje się, że niekoniecznie... Udowodni to pierwszy kulinarny program niezwykłego duetu: byłego piłkarza, komentatora piłkarskiego i smakosza Marcina Rosłonia oraz Tomasza Leśniaka, kucharza reprezentacji Polski w piłce nożnej, szefa kuchni hotelu Sheraton w Krakowie. Program został stworzony specjalnie z myślą o męskiej części widowni Kuchni.tv. Co gotować i jeść, a czego unikać, by mieć sportową sylwetkę?

Marcin Rosłoń z Tomkiem Leśniakiem będą gotować i rozmawiać o sporcie i zdrowej diecie. Wymienią się sposobami na kuchenne triki i sportowe zagrywki. Szef kuchni zdradzi wiele przepisów, które z pewnością przypadną do gustu facetom. Mało tego, nawet Ci, którzy zawsze uważali, że jeśli chodzi o gotowanie to najlepiej wychodzi im herbata, znajdą w programie receptury "łatwo powtarzalne". Gospodarze programu zajmą się też tematami "mało wygodnymi". Bo czy ktoś wie, ile trzeba przebiec albo zrobić przysiadów po zjedzeniu paczki chipsów i wypiciu kilku piwek z kolegami w trakcie meczu, by spalić puste kalorie?

Marcin Rosłoń jest komentatorem piłkarskim CANAL+ od 2000 roku. Jego domeną są ligi polska i angielska. Studiował dziennikarstwo. Był zawodowym piłkarzem, w 2006 roku z zespołem Legii Warszawa zdobył tytuł Mistrza Polski. Czas wolny spędza z rodziną, jest szczęśliwym tatą małej Marysi. Jak sam mówi, uwielbia "biegać, gotować i jeść". Jego ulubionym sportowcem jest koszykarz Steve Nash. Marcin Rosłoń jest miłośnikiem muzyki rockowej, szczególnie zespołów Red Hot Chili Peppers i Stone Temple Pilots. Jego ulubionymi książkami są "Buszujący w Zbożu" J.D Salingera oraz "Hrabia Monte Christo" Aleksandra Dumasa.

Tomasz Leśniak jestem rodowitym krakowianinem. Uczył się sztuki gotowania w najlepszych krakowskich restauracjach. Po raz pierwszy stanowisko szefa kuchni objął w wieku 19 lat. Gotował dla głów państw i drużyn piłkarskich mieszkających w krakowskim hotelu Sheraton m. in. Realu Madryt i Celtic Glasgow. Od 2006 roku jest szefem kuchni reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

paroofek 9 lat temu

Kto w ogóle wpadł na ten pomysł? Kto wybierał ludzi do tego programu? Jakiś casting był czy jak, czy może tych 2 panów zapragnęło zawojować polską sceną kulinarną bo a) reprezentacja kiepska to i nie ma co im gotować na wyjazdach, b) zszedł z boiska, komentować też nie ma co, to się wziął za kucharzenie? Nigdy też nie rozumiałem tego pomysłu na program w stylu "MISZCZ I JEGO KUCHCIK" niestety mistrza tu nie ma a jedynie 2 kuchcików.

kamil 9 lat temu

zgadzam się. Tu są plecione androny i totalne bzdury! Co za cymbał redaktor z kuchni.tv dopuszcza program z takimi błędami na antenę

dzambii 9 lat temu

Program akurat trwa i dwóch dumiów plecie bzdury:
- pomidory należy obierać nożem, bo ściąganie skórki nie wystarcza
- do salsy pomidorowej dodaje się kechup - to same pomidory (połowa to cukier!)
- danie dietetyczne ma 1200 kcal - mozna spalić 40 min spacerem!
Co za kretyński program i durni prowadzący mający tyle pojęcia o gotowaniu co świnia o niebie.
Jak Kuchnia TV nie ma na co wydać kasy, to ja chętnie przyjmę, bez robienia z siebie idioty i ogłupiania widzów.
Jedyne co trafione to tytuł - totalnie spalony program.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE