Widelcem po mapie

przepisy z programu

program tv >>

Łatwe przepisy na wielki apetyt

Mad Hungry with Lucinda Scala Quinn

Seria dokumentalna, 65 x 30', prod.USA, 2010

Prowadzący: Lucinda Scala Quinn

pozycja w rankingu: 88

suma głosów: 2.681

średnia głosów: 4,87

Rodzina domaga się obiadu, a w lodówce znowu pusto? Z szefową kuchni Lucindą Scalą Quinn nauczysz się gotować posiłki z tego, co akurat masz pod ręką. W wyprodukowanej przez Marthę Stewart serii

Lucinda udowodni, że sprytny kucharz, aby przygotować doskonały posiłek dla całej rodziny potrzebuje tylko kilku prostych składników. Wystarczy odrobina pomysłowości i wyczucia przy łączeniu produktów. Ryż, makaron i kasza to artykuły, które można znaleźć w niemal każdej kuchni, ze względu na długi okres przechowywania. To samo dotyczy konserw, które zazwyczaj ukryte są w najciemniejszych zakamarkach szafek. Do tego trochę krojonych warzyw wyciągniętych z zamrażarki i można szybko wyczarować kilka smakowitych potraw. Gospodyni programu prezentuje inspirujące pomysły i ciekawe przepisy. Jest to program dla wszystkich domowych szefów kuchni, którzy wątpią w swoje umiejętności kulinarne. Prowadząca pokaże, że można samodzielnie w domu przygotować dania godne najlepszych restauracji, które zadowolą wszystkich członków rodziny.

Lucinda Scala Quinn - Pochodzi z włoskiej rodziny i gotowanie ma we krwi. Jest szefową kuchni, dziennikarką kulinarną i autorką popularnych książek o tematyce żywieniowej, m.in. "Lucinda's Rustic Italian Kitchen", "Lucinda's Authentic Jamaican Kitchen" i "MAD Hungry: Feeding Men & Boys", ale przede wszystkim matką trzech zawsze głodnych chłopców.

ostatnie komentarze >>

igagotuje

postów: 6

31.01.2017 15:13

W internecie - ja sobie osberwuję różne fajne grupy na facebooku i codziennie mam nowe inspiracje :) Polecam ten sposób.

SerafinEwa

postów: 24

31.01.2017 10:20

Fajne przepisy na przeróżne dania można znaleźć tak naprawdę w wielu miejscach, chociażby w sieci. Bądź co bądź sama mam kilka sprawdzonych patentów, w tym gulasz, który uwielbiam moja rodzina. Często podaję go z ziemniakami, ale też z różnego rodzaju kluseczkami, ale obowiązkową przyprawą w jego przypadku zawsze jest Knorr Naturalnie Smaczne.. Z nim danie to jest jeszcze pyszniejsze:)

krzyska40

postów: 1

06.05.2013 14:15

W ostatni czwartek w Progamie Łatwe przepisy na wielki apetyt były pokazane Conchiglioni z ricottą i mozarellą . Oglądałem od powłowy i nie znam całego przepisu. Czy ktoś ma ten przepis lub wie jaki był numer odcinka. proszę o pomoc.

BM402

postów: 8

01.05.2013 08:44

Myślę że Nobul CIUT przesadza.Oglądam Jej programy,są całkiem niezłe.Do dań mięsnych proponuje sałaty.A to jak się ubiera-sprawa gustu.

krzysb42

postów: 1

21.11.2012 15:59

o 15 był fajny przepis na placek ze śliwkami. czy kots zapisał ten przepis

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl