oglądaj również przez internet

Łatwe przepisy na wielki apetyt 2

Łatwe przepisy na wielki apetyt 2 zobacz Łatwe przepisy na wielki apetyt 2 2018-02-16 12:58:42
Łatwe przepisy na wielki apetyt 2

(Mad Hungry with Lucinda Scala Quinn 2), seria poradnikowa, USA, 2011, 70 x 52


Rodzina domaga się obiadu, a w lodówce znowu pusto? Z szefową kuchni Lucindą Scalą Quinn nauczysz się gotować posiłki z tego, co akurat masz pod ręką. W wyprodukowanej przez Marthę Stewart serii Lucinda udowodni, że sprytny kucharz, aby przygotować doskonały posiłek dla całej rodziny, potrzebuje tylko kilku prostych składników.

Wystarczy odrobina pomysłowości i wyczucia przy łączeniu produktów. Ryż, makaron i kasza to artykuły, które można znaleźć w niemal każdej kuchni, ze względu na długi okres przechowywania. To samo dotyczy konserw, które zazwyczaj ukryte są w najciemniejszych zakamarkach szafek. Do tego trochę krojonych warzyw wyciągniętych z zamrażarki i można szybko wyczarować kilka smakowitych potraw. Gospodyni programu prezentuje inspirujące pomysły i ciekawe przepisy. Jest to program dla wszystkich domowych szefów kuchni, którzy wątpią w swoje umiejętności kulinarne. Prowadząca pokaże, że można samodzielnie w domu przygotować dania godne najlepszych restauracji, które zadowolą wszystkich członków rodziny.

Lucinda Scala Quinn pochodzi z włoskiej rodziny i gotowanie ma we krwi. Jest szefową kuchni, dziennikarką kulinarną i autorką popularnych książek o tematyce żywieniowej, m.in. "Lucinda's Rustic Italian Kitchen", "Lucinda's Authentic Jamaican Kitchen" i "MAD Hungry: Feeding Men & Boys", ale przede wszystkim matką trzech zawsze głodnych chłopców.

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE