Czy na pewno umiesz gotować? 5

przepisy z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

365 obiadów Mariety Mareckiej

seria kulinarna, Polska, 2016, 14 x 25 min

Prowadzący: Marieta Marecka

pozycja w rankingu: 2

suma głosów: 56

średnia głosów: 2,67

odsłon: 116274

Skąd czerpać inspiracje na codzienne obiady? Z pomocą przychodzi Marieta Marecka, która w swoim nowym, autorskim programie zaprezentuje szereg pomysłowych i prostych w przygotowaniu posiłków.

"365 obiadów Mariety Mareckiej" to program, który nie tylko w prosty i przystępny sposób pokaże, jak przygotowywać smaczne obiady, ale przede wszystkim podpowie nam, jak odpowiedzialnie podchodzić do gotowania. W każdym odcinku prowadząca zaprezentuje trzy nowe, często zaskakujące potrawy, które złożą się w gotowy plan na obiad dla całej rodziny. Marieta udzieli również wskazówek na temat tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki możemy zamieniać na tańsze oraz jak robić zakupy w sposób przemyślany. Swój udział w tworzeniu programu po raz pierwszy otrzymają również widzowie, którzy poprzez przesyłane przez siebie zdjęcia prezentować będą zawartość swoich lodówek oraz pomysły na to, co można ugotować z posiadanych składników.

ostatnie komentarze >>

DanielMyga

postów: 18

30.08.2017 13:06

Program kulinarny, który bardzo miło się ogląda. Wiele przepisów z tego programu można stosować na co dzień, bo są łatwe do zrobienia i smaczne.

Agata11

postów: 86

04.01.2017 16:11

365 obiadów czyli jak będzie co tydzień jeden nowy to będziemy się cieszyć Panią Marietą przez 7 lat co najmniej. Bardzo mi miło ponieważ tu w Kuchni+ Pani Marieta nie trywializuje i robi dobrą robotę jak należy. Różne proste szczegóły nawet wydawałoby się nieistotne są doskonale pomocne. A przeważnie autorzy nie pomagają tyko bagatelizują temat. Nawet celowo ściemniają żeby ich tajemne moce nie wydostały się do ogółu.
Ponadto Pani Marieta się nie oszczędza i doradza wszystkim jak pójść najłatwiej żeby dość do tego finału. Bo po co się wysilać "w kwiatostan" jak nie ma takiej potrzeby.
Niestety spisane treści przepisów tzw. przepisy niekiedy odbiegają w kosmos od tego co autor ma na uwadze oraz gotuje. Więc uważaj na przepisy jak już tu jesteś. Po prostu sprawdzaj za każdym razem czy to co widzisz na ekranie to jest w przepisie to samo czy może jakaś de-aktualizacja..

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl