Jedz. Mała księga szybkich dań

Jedz. Mała księga szybkich dań

Nigel Slater

Wydawca: Wydawnictwo Filo

Jedz. Mała księga szybkich dań

„Jedz. Mała księga szybkich dań” to niezastąpiony zbiór przepisów, z których możemy korzystać na co dzień. Ten gruby tomik w miękkiej oprawie zawiera 600 pomysłów na codzienne posiłki. Mnóstwo wspaniałych, prostych przepisów w praktycznym wydaniu, do których zawsze można sięgnąć i znaleźć dla siebie coś dobrego. Zwięzły tekst poprzedza krótka lista produktów, a na stronie obok przepisu autor zamieszcza dodatkowe propozycje i pomysły, zostawiając trochę miejsca na notatki.

„Jedz” to doskonała propozycja dla osób gotujących na co dzień. Wystarczy otworzyć ją kilka razy, by zaczęła się miękko rozchylać, zachęcając do korzystania z przepisów. Ich zwięzły styl żywo przypomina twitterowe wpisy @NigelSlater.
Książka od razu stała się bestsellerem. Księgarnia Amazon ogłosiła ją książką kucharską roku, była też najlepiej sprzedającym się tytułem tej kategorii według Guardiana.

Jeszcze nikt nie napisał czegoś tak dobrego. „Jedz” Nigela Slatera od razu przechodzi do klasyki gatunku – The Times Nigel to cholerny geniusz! – Jamie Oliver „Jedz” to pomysłowe, nowoczesne przepisy dla każdego, kto po prostu chce coś zjeść!

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE