Wielka Uczta Warszawska już w lutym!

7 lutego 2019

Centrum Praskie Koneser (Plac Konesera 2, Praga-Północ) ponownie zaprasza wszystkich mieszkańców stolicy (i nie tylko) na Wielką Ucztę Warszawską. Druga edycja wydarzenia ma być zimową biesiadą, która "rozgrzeje żołądki i zmysły". Po raz kolejny zasiądziemy przy najdłuższym stole w mieście i spróbujemy dań z całego świata. Kuchnia amerykańska, azjatycka, europejska w jednym miejscu!

Będą zarówno wystawcy specjalizujący się w przyrządzaniu mięsa, jak i ci zajmujący się kuchnią wegetariańską i wegańską, m.in. Chwila Grilla, El Camino, Nice to Eat You, La'Bor, Hamburger z Karaibów, Frytki Świata, Szalony Piekarz, Massita, Pizza Lunga, Pitaya Warszawa, India Express, Pierogi z pieca, SOUVLAK, Diego Totti.

Zadowoleni powinni być również miłośnicy słodyczy. To na nich czekają bąbelkowe gofry, ciasta od Miasto Ciasto, cronuty od Croccante, lody naturalne od Sucre, lody tajskie od Chop Chop, słodkości z Bliskiego Wschodu od Firasek Sweets i Ottomańskiej pokusy.

Nie samym jedzeniem człowiek żyje, Wielka Uczta to również procenty – a te dostarczą m.in. browar Hoplala, browar Koreb, nalewki Staropolskie i Hiszpa ński Smak,

Organizatorzy imprezy zapowiadają też wiele dodatkowych atrakcji. W programie: warsztaty kulinarne z najpyszniejszych kuchni świata, wykłady specjalistów i pokazy live-cooking znanych kucharzy, atrakcje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami. 

Zapisy: http://wielkauczta.pl/projects/strefa-warsztatowa-polish-your-cooking/

W programie 70 gastronomów, targ spożywczy

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/1890123851051949/

Brzmi smacznie, koniecznie już zarezerwujcie ten weekend!

Wielka Uczta Warszawska
Kiedy: od 16 lutego o 12:00 do 17 lut o 20:00
Gdzie: Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2

 

Więcej:

wielkauczta.pl

fb.com/WielkaUczta

Dołącz do wydarzenia: fb.com/events/1890123851051949

 

 

 

 

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Ruszyła 3. edycja konkursu „KUKBUK Poleca – odkrywamy dobra lokalne”!

O wyróżnienie „KUKBUK Poleca” oprócz producentów żywności i rzemieślników ubiegać się mogą również prod...

Czytaj więcej

Urban Coffee Marathon

Na mapie wydarzenia znajduje się kilkadziesiąt punktów, które oferują festiwalowe menu będące interpretacja tematu przewodniego –...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE