Urban Coffee Marathon

14 lutego 2019

W dniach 18-24 lutego w Łodzi, Krakowie i Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja festiwalu Urban Coffee Marathon. Wydarzenie polega na poszukiwaniu i poznawaniu najlepszych miejsc z kawą na mapie polskich miast, a tym samym stanowi część największego cyklu miejskich festiwali kawy w Europie Środkowej.

Na mapie wydarzenia znajduje się kilkadziesiąt punktów, które oferują festiwalowe menu będące interpretacja tematu przewodniego – „Wycieczki”. Kawiarnie przygotują subiektywny przewodnik po wybranych zakątkach świata w formie festiwalowego menu. We wszystkich zaangażowanych lokalach kawa kosztować będzie 7 zł. W tej samej cenie otrzymamy festiwalowy deser. Dla wielbicieli zestawów organizatorzy przygotowali jego specjalną cenę 12 zł (kawa + deser).

Organizowane wydarzenie polega na poszukiwaniu najlepszych i najciekawszych miejsc z kawą, a jednocześnie pozwala na poznanie kunsztu i kreatywności lokalnych baristów.

Urban Coffee Marathon to wydarzenie, które w każdym mieście odbywa się raz na kwartał. Objęte jest patronatem Speciality Coffee Assosciation Poland. Dodatkowo, każde festiwalowe menu podlega ocenom uczestników, którzy swoje głosy oddawać będą za pomocą dedykowanej, elektronicznej ankiety.

 

ŁÓDŹ

WROCŁAW

KRAKÓW


Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Slow Weekend w Warszawie. Kupuj Lepsze Prezenty! 

Najwolniejsze i największe targi prezentów odbędą się już po raz dwunasty 7 i 8 grudnia br. w postindustrialnych halach Mińska 65 na warszawskiej Prad...

Czytaj więcej

Jesienna edycja festiwalu Veganmania w Warszawie

24 listopada w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie po raz kolejny odbędzie się największa wegańska impreza w Polsce – V...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE