Urban Coffee Marathon

14 lutego 2019

Na mapie wydarzenia znajduje się kilkadziesiąt punktów, które oferują festiwalowe menu będące interpretacja tematu przewodniego – „Wycieczki”. Kawiarnie przygotują subiektywny przewodnik po wybranych zakątkach świata w formie festiwalowego menu. We wszystkich zaangażowanych lokalach kawa kosztować będzie 7 zł. W tej samej cenie otrzymamy festiwalowy deser. Dla wielbicieli zestawów organizatorzy przygotowali jego specjalną cenę 12 zł (kawa + deser).

Organizowane wydarzenie polega na poszukiwaniu najlepszych i najciekawszych miejsc z kawą, a jednocześnie pozwala na poznanie kunsztu i kreatywności lokalnych baristów.

Urban Coffee Marathon to wydarzenie, które w każdym mieście odbywa się raz na kwartał. Objęte jest patronatem Speciality Coffee Assosciation Poland. Dodatkowo, każde festiwalowe menu podlega ocenom uczestników, którzy swoje głosy oddawać będą za pomocą dedykowanej, elektronicznej ankiety.

 

ŁÓDŹ

WROCŁAW

KRAKÓW


Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Ruszyła 3. edycja konkursu „KUKBUK Poleca – odkrywamy dobra lokalne”!

O wyróżnienie „KUKBUK Poleca” oprócz producentów żywności i rzemieślników ubiegać się mogą również prod...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska już w lutym!

Centrum Praskie Koneser (Plac Konesera 2, Praga-Północ) ponownie zaprasza wszystkich mieszkańców stolicy (i nie tylko) na Wielką Uc...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE