Urban Coffee Marathon

14 lutego 2019

W dniach 18-24 lutego w Łodzi, Krakowie i Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja festiwalu Urban Coffee Marathon. Wydarzenie polega na poszukiwaniu i poznawaniu najlepszych miejsc z kawą na mapie polskich miast, a tym samym stanowi część największego cyklu miejskich festiwali kawy w Europie Środkowej.

Na mapie wydarzenia znajduje się kilkadziesiąt punktów, które oferują festiwalowe menu będące interpretacja tematu przewodniego – „Wycieczki”. Kawiarnie przygotują subiektywny przewodnik po wybranych zakątkach świata w formie festiwalowego menu. We wszystkich zaangażowanych lokalach kawa kosztować będzie 7 zł. W tej samej cenie otrzymamy festiwalowy deser. Dla wielbicieli zestawów organizatorzy przygotowali jego specjalną cenę 12 zł (kawa + deser).

Organizowane wydarzenie polega na poszukiwaniu najlepszych i najciekawszych miejsc z kawą, a jednocześnie pozwala na poznanie kunsztu i kreatywności lokalnych baristów.

Urban Coffee Marathon to wydarzenie, które w każdym mieście odbywa się raz na kwartał. Objęte jest patronatem Speciality Coffee Assosciation Poland. Dodatkowo, każde festiwalowe menu podlega ocenom uczestników, którzy swoje głosy oddawać będą za pomocą dedykowanej, elektronicznej ankiety.

 

ŁÓDŹ

WROCŁAW

KRAKÓW


Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Urban Coffee Marathon

Już 1 sierpnia w ponad 150 kawiarniach w całym kraju wystartuje Urban Coffee Marathon. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest odpowiedzialność spo...

Czytaj więcej

Bal Francuski już po raz 14. w Warszawie!

Zapraszamy na Bal Francuski - największą francuską imprezę organizowaną w Polsce. W piątek 12 lipca 2019 r. atmosfera francuskiego święta zawita do Wa...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE