oglądaj również przez internet


(4 ingridients), seria poradnikowa, prod. Australia, 2008, 6 x 26

Prawie każdemu bliski jest dylemat - co by tu przyrządzić dziś na obiad - tak, by był smaczny, niezbyt pracochłonny, niedrogi, ale i pożywny zarazem? Wydawać by się mogło, że recepta na tak idealny posiłek nie istnieje. Jednak Rachael i Kim pokazują, że takich przepisów jest mnóstwo, a co więcej - są banalnie proste.

Wystarczą zaledwie 4 składniki, by wyczarować dania zdrowe i przyjemne dla podniebienia. Ponadto, Australijki udowadniają, że taka kuchenna filozofia prostoty bardzo dobrze sprawdza się w życiu codziennym. Właściwa organizacja pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze. Potrzebny jest tylko dobry plan. Panie pokazują, że często nasze zakupy są zupełnie nieprzemyślane, co kończy się wielkim zaskoczeniem przy kasie. Wprowadzenie zwykłej listy potrzebnych produktów zaoszczędzi nam takich wrażeń. Kto by pomyślał, że życie może być tak proste?

Kim McCosker - studiowała finanse i język japoński. Swoją karierę zaczynała od pisania planów finansowych, jednak szybko awansowała na stanowisko managera. Bardzo długo nosiła w sobie pomysł na książkę. Jednak dopiero za namową i z pomocą swojej wieloletniej przyjaciółki - Rachael Bermingham - zdecydowała się swój pomysł zrealizować. Największą pasją Kim są jej trzej synowie.

Rachael Bermingham - swój pierwszy biznes - salon fryzjerski otworzyła w wieku 19 lat. Następnie sprzedała go ze sporym zyskiem i oddała się podróżom. Jako że sukcesy przychodziły jej niezwykle łatwo, postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Została trenerem i mentorem kobiet pragnących w życiu osiągnąć jak najwięcej. Jest współautorką 3 książek: "Read my lips", 4 Ingredients" i "4 Ingredients 2". Cały swój wolny czas Rachael poświęca rodzinie: synowi i mężowi.

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE