oglądaj również w

Top Chef 11

Top Chef 11 zobacz Top Chef 11 2018-02-16 12:59:03
Top Chef 11

seria reality, USA, 2013, 17 x 45


375 tysięcy dolarów to nie jest mała kwota. Po raz kolejny ręce po wygraną wyciągną znakomici amerykańscy szefowie kuchni. Kilkunastu uczestników stanie do walki o tytuł "Top Chef" w jedenastej edycji programu o tym samym tytule.

Do ostatecznej rozgrywki zostało zakwalifikowanych 19 osób, a w każdym kolejnym odcinku będzie odpadał jeden uczestnik. Kandydaci do tytułu będą się mierzyć w Nowym Orleanie.

Ich wysiłki będzie oceniać jury oraz goście specjalni. Prowadzącą program jest znana aktorka i autorka książek kucharskich Padma Lakshmi. Szefem jury będzie Tom Colicchio, jedna z najbardziej znanych postaci w kulinarnym świecie, właściciel New York City's Gramercy Tavern. Obok niego zasiądą także: Gail Simmons, ekspertka kulinarna, Emeril Lagasse, szef kuchni 13 restauracji i znany prezenter programów kulinarnych, a także Hugh Acheson, uczestnik 3 edycji show "Top Chef: mistrzowie" i szef takich restauracji jak Five & Ten, The National, Gosford Wine i Empire State South oraz Wolfgang Puck, kulinarny celebryta, szef kuchni i laureat Emmy za swój autorski program.

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na nc+

Zamów nc+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE