Czy na pewno umiesz gotować? 5

programy kuchni+ >>

program tv >>

The Taste - Wielka Brytania

The Taste - UK

reality show, Wlk. Brytania, 2014, 10 x 60 min

pozycja w rankingu: 71

suma głosów: 24

średnia głosów: 1,85

The Taste przenosi się do Wielkiej Brytanii! Kuchnia+ zaprasza na wyspiarską wersję unikalnego reality show. Jest to przede wszystkich intersująca formuła, ale także gwiazdorska obsada. W programie widzowie będą mogli zobaczyć, jak rywalizują między sobą Anthony Bourdain, Nigella Lawson i Ludo Lefebvre.

Brytyjska wersja programu składa się z 10 odcinków i podobnie jak amerykańska jest reality show z elementami teleturnieju. Trzech sędziów, którymi są znani kucharze oraz szefowie kuchni: Anthony Bourdain, Nigella Lawson i Ludo Lefebvre, dobiera sobie czteroosobowe zespoły. Następnie ekipy te rywalizuję między sobą w zadaniach zarówno zespołowych, jak i indywidualnych. W ten sposób dochodzi do interesujących interakcji nie tylko pomiędzy uczestnikami, ale także sędziami i mentorami poszczególnych zespołów. Program daj unikalną możliwość zobaczenia rywalizacji pomiędzy Anthonym Bourdainem a Nigellą Lawson.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl