Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

wideo z programu

program tv >>

The Taste 3

reality show, USA, 2014, 7 x 45 min

pozycja w rankingu: 121

suma głosów: 1.895

średnia głosów: 4,85

odsłon: 6597

Trzeci sezon "The Taste" to kolejna odsłona unikalnego reality show. Interesująca jest nie tylko formuła, ale też obsada. W programie widzowie będą mogli zobaczyć, jak rywalizują między sobą Anthony Bourdain, Nigella Lawson, Ludo Lefebvre i Marcus Samuelsson!

Trzeci sezon programu składa się z siedniu odcinków i podobnie jak pierwsza odsłona jest to reality show z elementami teleturnieju. Czterech sędziów, którymi są znani kucharze oraz szefowie kuchni Anthony Bourdain, Nigella Lawson, Ludo Lefebvre i Marcus Samuelsson dobierają do siebie czteroosobowe drużyny. Następnie ekipy te rywalizują między sobą w zadaniach zarówno zespołowych, jak i indywidualnych. W ten sposób dochodzi do interesujących interkacji nie tyllko pomiędzy uczestnikami, ale także sędziami i mentorami poszczególnych zespołów. Program daje unikalną możliwość zobaczenia rywalizacji pomiędzy Anthonym Bourdainem a Nigellą Lawson.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl