oglądaj również w


(Kitchen confidential), Serial fabularny, USA, 2005, 13 x 30

Utalentowany szef kuchni Jack Bourdain (Bradley Cooper) osiągnął olbrzymi sukces bardzo szybko. Niestety, jak często bywa, sława, pieniądze i powodzenie zawróciły mu w głowie i równie szybko stoczył się na samo dno. Wpadł w sieci alkoholizmu, narkotyków i pogoni za kobietami. Zanim się obejrzał był w rynsztoku. Serial opowiada o perypetiach Jacka, który za wszelka cenę próbuje wrócić do gry w kulinarnym świecie.

Niestety, jedyną pracą, którą w owym czasie może dostać jest serwowanie rozgotowanego makaronu w podrzędnej restauracji. Niespodziewanie jednak los się do niego uśmiecha - zostaje mu zaoferowane stanowisko szefa kuchni w jednej z najlepszych nowojorskich restauracji. Właściciel lokalu daje Jackowi 48 godzin na skompletowanie ekipy i przygotowanie przyjęcia, które ma zachwycić ponad 300 gości, w tym najbardziej liczących się krytyków kulinarnych w mieście. Jack pospiesznie gromadzi zespół, składający się głównie z kolegów z przeszłości...

Serial powstał na podstawie bestsellerowej, autobiograficznej książki Anthony'ego Bourdain'a, a wyreżyserowany został m in. przez Darrena Stara, który ma na swoim koncie pracę przy takich tytułach jak "Seks w wielkim mieście", "Melrose Place" czy "Beverly Hills, 90210".

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na nc+

Zamów nc+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE