Nowe autorskie programy informacyjne kuchni+ i DOMO+

13 sierpnia 2013

Od 8 września na antenie kuchni+ i DOMO+ zagoszczą dwa nowe autorskie programy informacyjne „cook news” i „EXPRESS DOMOWY”. Oba tytuły są przeznaczone dla osób interesujących się bieżącymi wiadomościami z rynku kulinariów, gastronomii, projektowania wnętrz i designu.

W każdą niedzielę o 18:15, zaczynając od 8 września kuchnia+ zaprosi widzów na „cook news”. Magazyn będzie emitowany raz w tygodniu o stałej porze. W programie znajdą się informacje o wydarzeniach w świecie gastronomicznym i kulinarnym, premierach książek, nowych produktach spożywczych, gadżetach kulinarnych i sprzęcie AGD.

Tego samego dnia o 17:30 DOMO+ premierowo pokaże pierwszy odcinek „EXPRESSU DOMOWEGO”. Co tydzień w programie będzie można zobaczyć i usłyszeć m.in. informacje z branży designerskiej, ciekawe reportaże, recenzje oraz pakiet wiadomości o tym, co warto czytać, oglądać i gdzie warto być, interesując się wzornictwem, wystrojem wnętrz i architekturą. Reporterzy DOMO+ odwiedzają wszystkie największe krajowe imprezy m.in. Gdynia Design Days, Łódź Design Festival czy Arena Design.

- Konsekwentnie od wielu lat dostarczamy naszym widzom najwyższej jakości produkcje własne. Takie programy, jak „Jakubiak lokalnie” w kuchni+ czy „Dach nad gwiazdami” w DOMO+ są mocnymi elementami naszych ramówek. Nowe magazyny informacyjne są ich naturalnym uzupełnieniem. Dodatkowo, od 7 września w kuchni+ będzie można zobaczyć kolejny autorski program stacji „abc gotowania”, przeznaczony dla początkujących miłośników sztuki kulinarnej – mówi Karol Adrian, koordynator ds. kanałów lifestyle’owych platformy nc+.

„abc gotowania” to program prowadzony przez znaną widzom kuchni+ Marietę Marecką, prezentujący w krótki i przystępny sposób praktyczne porady, z którymi powinien zapoznać się każdy amator gotowania.

Wrześniowa oferta obu stacji to także nowe odsłony popularnych produkcji własnych. kuchnia+ od 7 września zaprosi na drugie sezony „Jakubiaka lokalnie” i „Przez dziurkę od sera”. Z kolei w DOMO+ w nowej formule powróci „Wnętrze Ewy Mierzejewskiej”, a nowością będzie prowadzony przez Marię Semczyszyn „Home staging – mieszkania do sprzedania”.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

2019-01-30

Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+

W marcu Kuchnia+ przygotowała zestaw programów dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, ale nie mają czasu lub brakuje im umiejętności, aby przyrządzi...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE