Moc prezentów w Ostatni Weekend Wakacji z CYFRĄ+

24 sierpnia 2012

3 tysiące upominków przygotował kanał kuchnia+ dla osób, które z okazji specjalnej akcji promocyjnej pod hasłem „Ostatni Weekend Wakacji z CYFRĄ+” odwiedzą w dniach 24-26 sierpnia jeden z blisko 100 punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju.

CYFRA+ zaprasza mieszkańców 66 miejscowości na spotkanie do swoich salonów sprzedaży. Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych lokalizacji znajdują się na stronie http://cyfraplus.pl/oferta/promocje/ostatni_weekend.html.

Na gości czekać będą atrakcyjne prezenty od telewizji CANAL+, kuchnia+, DOMO+, MiniMini+ i teleTOON+, m.in.: piłki, plakaty, kolorowanki, plany lekcji. O spotkaniach podczas „Ostatniego Weekendu Wakacji z CYFRĄ+” informować będą spoty radiowe, a także strony internetowe i oficjalne profile CANAL+, ale kino+, PLANETE+, kuchnia+, DOMO+, MiniMini+, teleTOON+ i HYPER+ na Facebooku.

Klienci CYFRY+ mogą skorzystać z bogatej oferty promocji. Nadal obowiązują wszystkie warunki akcji „Cenowa Rewolucja” uruchomionej w maju br. Klienci pakietu Start HD otrzymują 50-procentowy rabat płacąc 13 zł przez cały 12-miesięczny okres promocji. Abonenci pakietów CANAL+ Start HD, Kompakt HD, CANAL+ Kompakt HD, Optimum HD i CANAL+ Optimum HD korzystają z 50-procentowego upustu przez 6 miesięcy, a decydując się na abonamenty powyżej CANAL+ Start HD otrzymają jednocześnie gratisowe opcje HD przez cały okres promocyjny. Wszystkie umowy podpisywane są na korzystny dla abonentów okres 12 miesięcy. Ponadto, nowi klienci mają unikalną możliwość zakupu dodatkowego pakietu Start HD cenie 9,90 zł/miesiąc. Od lipca superpromocja „Cenowa Rewolucja” została wzbogacona - klienci wybranych pakietów zawierających ofertę kanałów premium z rodziny CANAL+ otrzymują w prezencie do 3 miesięcy dostęp do opcji HBO, Filmbox i Cinemax.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

2019-01-30

Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+

W marcu Kuchnia+ przygotowała zestaw programów dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, ale nie mają czasu lub brakuje im umiejętności, aby przyrządzi...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE