Jesienne nowości w Kuchnia.tv

11 sierpnia 2009

Od września na antenie Kuchni.tv pojawi się kilkanaście nowych formatów, w tym najnowszy program Jamie’go Olivera, a także produkcja własna stacji WINO - INSTRUKCJA OBSŁUGI.

„Po blisko trzech latach istnienia Kuchnia.tv jest znaną i uznaną marką. Dbamy, aby widzowie znajdowali zawsze w naszej ramówce smaczne kąski. Jesienią oprócz nowych programów poradnikowych i rozrywkowych pokażemy filmy dokumentalne dotykające ważnych tematów społecznych związanych z żywieniem. Stawiamy na polskie produkcje, nie zapominając o programach zagranicznych gwiazd. Na październik przygotowujemy też wydarzenie specjalne, o którym wkrótce będziemy informować” - mówi Małgorzata Seck, dyrektor zarządzająca Kuchni.tv.

WINO - INSTRUKCJA OBSŁUGI, program, który pojawi się na antenie 26 września, poprowadzi Tomasz Prange-Barczyński, redaktor naczelny „Magazynu WINO”, winiarski felietonista i smakosz. Twórcom serii przyświecał jeden cel: odczarować świat wina i udowodnić, że wybieranie, podawanie i spożywanie wina nie musi wiązać się ze skomplikowanymi procedurami. Wśród polskich nowości programowych jesienią znajdzie się też m.in. druga seria ADAMA PO PRACY z szefem kuchni restauracji Ancora Adamem Chrząstowskim, kulinarny program podróżniczy PO-SMAK TURCJI Małgosi Polańczyk oraz nowy program z Grzegorzem Łapanowskim, kucharzem z zamiłowania, który na co dzień działa na rzecz propagowania świadomej konsumpcji z Grupą eFTe.

5 września widzowie obejrzą program JAMIE RATUJE BRYTYJSKI BEKON - najnowszą produkcję Jamie'go Olivera, w której znany ze swoich akcji społecznych szef kuchni zwraca uwagę na warunki życia trzody chlewnej w Wielkiej Brytanii.

Jesienią Kuchnia.tv przedstawi sylwetkę Julii Child, Amerykanki, która nakręciła ponad 800 odcinków różnych programów kulinarnych, otrzymała 4 nagrody Emmy, napisała 11 książek kucharskich i zmieniła przyzwyczajenia żywieniowe Amerykanów. Już 13 września będzie można zobaczyć film dokumentalny KULINARNA MĄDROŚĆ JULII CHILD, a od 15 września serię poradnikową JULIA I JACQUES GOTUJĄ W DOMU.

Po raz pierwszy na antenie pojawi się japoński serial anime - BARMAN, w którym odsłaniane są tajniki przygotowywania klasycznych koktajli (od 25 września). Widzowie zobaczą też najnowszą serię codziennego show Marthy Stewart (od 14.09), programy poradnikowe: 4 SKŁADNIKI, o tym jak wyczarować obiad z 4 składników (od 04.09) i PÓŁKA Z KSIĄŻKAMI ANNY I KRISTINY, w którym próbie zostaną poddane i wnikliwie przetestowane receptury pochodzące z książek kucharskich najznamienitszych szefów kuchni (od 08.09) oraz filmy dokumentalne m. in. FOIE GRAS - KONTROWERSYJNY DELIKATES (27.09). Również tej jesieni na antenie pojawią się w nowych programach kulinarne gwiazdy: Rick Stein i Marco Pierre White.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE