Kuchnia.tv patronem „Aperitif po francusku 2009”

20 maja 2009

Kuchnia.tv już trzeci raz została patronem medialnym wydarzenia „Aperitif po francusku 2009” - święta francuskiej sztuki kulinarnej oraz francuskiej kultury.

Impreza obchodzona corocznie w czerwcu ma na celu promowanie spędzania czasu z przyjaciółmi, przy lampce dobrego wina, na świeżym powietrzu. Odbywa się w ponad 20 krajach na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Indiach, Korei, Meksyku.

W Polsce Aperitif zagości w Warszawie 4. czerwca w Pałacu Zamojskich (Ogrody Foksal) przy ulicy Foksal 2. Na uczestników czekają liczne atrakcje, między innymi możliwość skosztowania wyśmienitych specjałów kuchni francuskiej oraz degustacja najlepszych win i serów Francji. Goście imprezy będą mieli okazję uczestniczyć w pokazach kulinarnych Pascala Brodnickiego oraz Karola Okrasy, a także w pokazie winiarskim Marka Bieńczyka. Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie koncert wschodzącej gwiazdy francuskiej muzyki – zespołu l’Herbe Folle. Patronem imprezy jest Rząd Francuski.

Kuchnia.tv przygotowała dla swoich widzów 10 podwójnych zaproszeń na „Aperitif po francusku 2009”, które można wygrać w konkursie na stronie www.kuchnia.tv.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE