DRUGIE URODZINY KUCHNI.TV

23 września 2008

Kuchnia.tv – jedyny w Polsce kanał w całości poświęcony tematyce kulinarnej obchodzi 30 września swoje drugie urodziny. Z tej okazji stacja przygotowała dla swoich widzów konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd do londyńskiej restauracji Fifteen, znanej z programu „Restauracja Jamiego”.

Już drugi rok Kuchnia.tv zapewnia widzom smakowita rozrywkę. Kolejny rok działalności stacji przyniósł nowe projekty i oryginalne formaty produkowane na zlecenie Kuchni.tv. Wśród nich znalazły się: „Szefowie kuchni” – program, uhonorowany Kulinarnym Oskarem 2008 w kategorii Program Telewizyjny, w którym Grzegorz Kazubski i Robert Ciechomski zdradzają kulinarne sekrety z najwyższej półki, „Babeczki wigilijne” i „Babeczki wielkanocne” – dwie serie proponujące przepisy na dania świąteczne, w wykonaniu Hanny Szymanderskiej i Gosi Polańczyk. „Dietosfera” – program promujący zdrowe odżywianie, prowadzony przez Dorotę Szelągowska z udziałem dietetyczki Magdy Jarzynki i szefa kuchni Witka Iwańskiego. Na antenie pojawił się też „Kogel Mogel” cotygodniowy program informacyjny, przedstawiający nowości kulinarne.

W listopadzie 2007 roku Kuchnia.tv wyprodukowała ekskluzywny kalendarz ze zdjęciami gwiazd i próbowanych przez nich potraw „Smakowici 2008”. Oryginalne zdjęcia, wykonane przez Mikołaja Grynberga sprzedano na specjalnie zorganizowanej aukcji, z której cały dochód został przeznaczony na Federację Polskich Banków Żywności.

Szczegóły dotyczące konkursu urodzinowego Kuchni.tv, w którym do wygrania jest kolacja w restauracji Fifteen i inne nagrody, można znaleźć na stronie www.kuchnia.tv i na antenie stacji.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE