JESIENNA RAMÓWKA KUCHNI.TV

18 sierpnia 2008

Od września na antenie Kuchni.tv pojawi się ponad 12 nowych formatów, w tym najnowsze programy Jamiego Olivera, a także produkcja własna Kuchni.tv „Jak Piotr przykazał”.

„Oprócz klasycznych poradnikowych programów kulinarnych i rozrywkowych w ramówce znajdą się filmy dokumentalne dotykające ważnych tematów społecznych. Kuchnia.tv chce informować swoich widzów o najnowszych trendach kulinarnych na świecie, inspirować, pokazywać alternatywę dla rutyny w kuchni, ale także zwracać uwagę na to co i jak jemy.” – mówi Małgorzata Seck, dyrektor zarządzająca Kuchni.tv.

Najnowszym polskim programem wyprodukowanym na zlecenie Kuchni.tv jest seria „Jak Piotr przykazał”, w której Piotr Przykaza zaprasza widzów do swoich 6 restauracji i uchyla rąbka tajemnicy, która kryje się za kuchennymi drzwiami. Program będzie można oglądać w soboty, od 13 września o godzinie 17:30.

Jamie Oliver pojawi się w swoich najnowszych programach, w których zwraca uwagę na problemy związane ze współczesną żywnością i otwiera oczy widzów na istotę zdrowego żywienia. W „Jamie Oliver: Jak jeść i przeżyć” poddaje ocenie i sprawdza, co tak naprawdę wkładamy do żołądków... Emisja 5 października, godzina 18:00. Natomiast w „Jamie, kolacja i kurczaki” Oliver zmierzy się z problemem życia i śmierci drobiu sprzedawanego w supermarketach. Emisja 4 października, godzina 18:00.

Kolejną propozycją jest „Moje wielkie greckie życie”, serial komediowy będący kontynuacją filmu “Moje wielkie greckie wesele”. Będzie emitowany w środy, od 1 października o godzinie 22:00. “W poszukiwaniu perfekcji” Hestona Blumenthala to program, którego tematem przewodnim jest kuchnia molekularna. Emisja w niedziele, od 14 września, godzina 22:30.

Na antenie nie zabraknie nowych programów poradnikowych. „Domowy kucharz”, to seria, w której szef kuchni Michael Smith, wprowadza widzów w świat kulinarnego królestwa i pokazuje, jak stworzyć smaczne dania dla rodziny i przyjaciół. Natomiast w „Esencji smaku Emerila” Emeril Lagasse, uczy podstaw gotowania. Wśród proponowanych filmów dokumentalnych pojawi się „Życie z kebabem” - dokument o ambicjach i awansie społecznym emigrantów Tureckich w Europie. Widzowie będą też mogli obejrzeć nowe serie z udziałem znanych już z Kuchni.tv gwiazd: Marthy Stewart czy Sophie Grigson.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE