„SŁODKI DRAŃ” JUŻ W SOBOTĘ W KUCHNI.TV

1 grudnia 2006

Już w tę sobotę, 2 grudnia, o 17:30 na antenie Kuchni.tv zadebiutuje „Słodki drań”, czyli program w całości poświęcony deserom. Kulinarno – rozrywkowa seria powstaje dzięki wsparciu firmy Gellwe.

W każdym programie pojawią się trzy przepisy. W pierwszym odcinku serii Jacek Sikora przygotuje tradycyjnego murzynka z polewą, florentynki migdałowe z nadzieniem pomarańczowym i kandyzowane skórki pomarańczy.

„SŁODKI DRAŃ” to drugi – po „Parze w kuchni” rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich – program produkowany przez Kuchnię.tv. Oprócz polskich serii widzowie mogą oglądać popisy najlepszych szefów kuchni z całego świata. Na antenie Kuchni.tv gotują m.in. Jamie Oliver, Martha Stewart, Gordon Ramsay, Rick Stein, Delia Smith czy Ainsley Harriott.

Kuchnia.tv to pierwszy w Polsce kanał kulinarny, prezentujący przystępną i inspirującą kuchnię z całego świata. Program nadawany jest od 7:00 do 1:30 w nocy. Uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy www.kuchnia.tv Kanał dostępny jest na platformie CYFRA+, w sieciach kablowych Aster i TOYA, a także testowo w wielkopolskiej INEI. Zaledwie po miesiącu działalności kanał został uznany za Debiut Roku podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Producentem i nadawcą kanału jest spółka CANAL+ Cyfrowy.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE