„SŁODKI DRAŃ” JUŻ W SOBOTĘ W KUCHNI.TV

1 grudnia 2006

Już w tę sobotę, 2 grudnia, o 17:30 na antenie Kuchni.tv zadebiutuje „Słodki drań”, czyli program w całości poświęcony deserom. Kulinarno – rozrywkowa seria powstaje dzięki wsparciu firmy Gellwe.

W każdym programie pojawią się trzy przepisy. W pierwszym odcinku serii Jacek Sikora przygotuje tradycyjnego murzynka z polewą, florentynki migdałowe z nadzieniem pomarańczowym i kandyzowane skórki pomarańczy.

„SŁODKI DRAŃ” to drugi – po „Parze w kuchni” rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich – program produkowany przez Kuchnię.tv. Oprócz polskich serii widzowie mogą oglądać popisy najlepszych szefów kuchni z całego świata. Na antenie Kuchni.tv gotują m.in. Jamie Oliver, Martha Stewart, Gordon Ramsay, Rick Stein, Delia Smith czy Ainsley Harriott.

Kuchnia.tv to pierwszy w Polsce kanał kulinarny, prezentujący przystępną i inspirującą kuchnię z całego świata. Program nadawany jest od 7:00 do 1:30 w nocy. Uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy www.kuchnia.tv Kanał dostępny jest na platformie CYFRA+, w sieciach kablowych Aster i TOYA, a także testowo w wielkopolskiej INEI. Zaledwie po miesiącu działalności kanał został uznany za Debiut Roku podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Producentem i nadawcą kanału jest spółka CANAL+ Cyfrowy.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE