KUCHNIA.TV DEBIUTEM ROKU

30 października 2006

Kuchnia.tv została uznana za „Debiut roku” podczas październikowej konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej w Zakopane.

Konkurs zorganizowano podczas pierwszego ogólnopolskiego przeglądu kanałów tematycznych. W głosowaniu brali udział operatorzy sieci telewizji kablowych z całej Polski oraz przedstawiciele mediów.

„Ta nagroda jest dla nas potwierdzeniem, że Kuchnia.tv spotkała się z uznaniem operatorów sieci telewizji kablowej. Już w dniu startu kanał był dostępny w ponad 1,1 miliona gospodarstw domowych. Jeśli chodzi o przyjęcie Kuchni.tv wśród widzów, to również możemy mówić o sporym sukcesie. Już w drugim tygodniu nadawania kanał znalazł się w pierwszej dziesiątce najczęściej oglądanych przez widzów CYFRY+ kanałów tematycznych” – powiedziała Małgorzata Seck, Dyrektor Zarządzający Kuchni.tv.

Kuchnia.tv to pierwszy w Polsce kanał kulinarny, prezentujący przystępną i inspirującą kuchnię z całego świata. Nadawany jest od 7 rano do 1:30 w nocy. W ciągu dnia prezentuje głównie programy poradnikowe, z kolei w prime time (18:00-23:00) dominują pasma tematyczne. Na antenie Kuchni.tv gotują największe polskie i światowe gwiazdy kulinarne: Jamie Oliver, Martha Stewart czy rodzeństwo Agnieszka i Marcin Kręgliccy. Uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy www.kuchnia.tv Kanał dostępny jest na platformie CYFRA+ oraz w sieci kablowej Aster. Producentem i nadawcą kanału jest społka CANAL+ Cyfrowy.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE