Croissant czy cornetto? Brie czy parmezan? Quiche czy pizza? Dwaj kucharze wywodzący się z różnych kultur kulinarnych, czyli Włoch Matteo Brunetti i Francuz David Gaboriaud, skrzyżują noże, aby sprawdzić, kto lepiej poradzi sobie z kulinarnymi wyzwaniami.

sobota 16:30

Omenaa Mensah pokazuje najbardziej oryginalne, nowoczesne i luksusowe domy w Polsce. Rozmawia z architektami i inwestorami o tym, co zainspirowało ich do stworzenia tych niezwykłych budynków.

sobota 17:30
Omenaa Mensah
Rzut mieszkania

Remont mieszkania w 48 godzin? Tomasz Pągowski udowadnia, że to możliwe. Pokazuje, jak urządzić kuchnię, jak odnowić łazienkę, jak zaaranżować pokój dziecięcy i salon.

środa 21:30

Skąd czerpać inspiracje na codzienne obiady? Z pomocą przychodzi Marieta Marecka, która w każdym odcinku przygotuje trzy nowe, często zaskakujące potrawy. Prowadząca podpowiada, jak sprytnie robić zakupy i które składniki można zamienić na tańsze.

sobota 17:00
Kucharski, Marecka

Dziś luksusem jest cisza i spokój.
A to można znaleźć

sobota 18:00

Uciec tam, gdzie hałas, korki i pośpiech są tylko wspomnieniem? Natalia Sosin-Krosnowska przemierza Polskę wzdłuż i wszerz odwiedzając ludzi, którzy przeprowadzili się daleko od miasta.

Balkon, ogródek czy taras -
każde miejsce jest dobre na stworzenie
swojej własnej, zielonej oazy.

czwartek 21:00

Jak gotować, żeby nie marnować? Ekologia w kuchni ma coraz więcej zwolenników. Dołącz do nich i zobacz, jak dobrze wykorzystać to, co masz w lodówce, a przy okazji ułatwić sobie życie.

niedziela 12:00

Jagna i Damian podróżują po Polsce, aby stworzyć kulinarną mapę kraju. O tym, co i gdzie zjedzą, decydują internauci i widzowie Kuchni+, zgłaszając lokale do programu. Prowadzący odwiedzają je i testują serwowane tam dania.

piątek 22:30

Wiesiek Skiba to doświadczony fachowiec, który przyjeżdża do domów
naszych widzów, aby poprawić remontowe fuszerki. Jest pomysłowy
i skuteczny, co udowodnił w "Pogotowiu" i kilku sezonach programu
"Home staging".

sobota 8:30

Maria Semczyszyn razem ze swoim współpracownikiem Wieśkiem pomaga w błyskawicznym re-designie pokojów, których obecny wygląd nie zadowala właścicieli.

niedziela 16:30

W Warszawie co miesiąc upada 100 restauracji,
a na ich miejsce powstaje 100 nowych.

W programie poznamy osoby, które odważyły się wejść do biznesu gastronomicznego.
Zobaczmy, jak tego dokonały i czy odniosły sukces.

sobota 15:30
Krowa

Wyjątkowa seria w całości poświęcona mięsu. Prowadzący o nim mówią, kupują je, gotują, pieką, smażą, a nawet podają na surowo. Odkrywają wszystkie tajniki wieprzowiny, wołowiny, drobiu, a także podrobów i kiełbas.

niedziela 13:00
RAL 5024
sobota 18:00

Jak urządzić mieszkanie kupione w stanie deweloperskim? Projektantka wnętrz - Marta Czerkies - pokazuje krok po kroku, jak zaplanować i zrealizować tego typu projekt.

sobota 18:30
środa 21:00
Filiżanka
niedziela 18:00

Jak szybko dokonać metamorfozy sypiali, salonu albo pokoju dziecięcego? Artur Indyka udowadnia, że bardzo wiele można osiągnąć odpowiednio dobierając zasłony, narzuty, poszewki na poduszki, obicia mebli, dywany i wykładziny. Dzięki tkaninom nadamy wnętrzom niepowtarzalny charakter niewielkim kosztem.

Jesteś mistrzem domowej kuchni. Twoje popisowe danie jest dopracowane w każdym szczególe. Bliscy uwielbiają, gdy dla nich gotujesz. A może jednak nie?

Jeden z najbardziej znanych szefów kuchni - Andrzej Polan - sprawdzi, czy na pewno umiesz gotować.

piątek 22:00