oglądaj również przez internet


(5 Ingredients Fix), program poradnikowy, USA, 2009, 19 x 30

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, że gotowanie może być łatwe i przyjemne, czas zobaczyć program "Wystarczy 5 składników". Gospodyni Claire Robinson udowodni, że każdy z powodzeniem może przygotować wyborne dania na wszystkie okazje.

Claire jest zwolenniczką sezonowych i zdrowych produktów. W swojej serii, którą zyskała sympatię widzów w Stanach Zjednoczonych, przygotowuje proste dania z maksymalnie pięciu składników. Swoim entuzjazmem zaraża nawet najbardziej opornych adeptów sztuki kulinarnych i największych miłośników fast foodów. Dania, które proponuje widzom są szybkie w przygotowaniu, łatwe i oczywiście pyszne. Bo czy można oprzeć się francuskim tostom z truskawkami i śmietaną na śniadanie albo pieczonej piersi z kaczki w aromatycznym cytrusowym sosie na niedzielny obiad, nie mówiąc o puszystym musie z białej czekolady na podwieczorek? Gospodyni zdradza doskonałe kulinarne triki, dzięki którym nie tylko można zaoszczędzić cenne minuty, ale także wydobyć i podkreślić smak składników. Menu proponowane przez Claire to przepis na zdrowe odżywianie i bezstresowe zakupy!

Claire Robinson urodziła się na Florydzie, w 1999 roku ukończyła uniwersytet w Memphis na wydziale Komunikowania. Zdobywała doświadczenie telewizyjne m.in. w CBS. Jednak zawsze na pierwszym miejscu w jej życiu oprócz rodziny było gotowanie. Miłością do jedzenia Claire zaraziła się od swojej francuskojęzycznej babci. By zrealizować swoje marzenie przeprowadziła się do Nowego Jorku i tam uczestniczyła w zajęciach French Culinary Institute. Po skończeniu szkolenia w 2005 roku pracowała przy produkcji programów kulinarnych (Easy Entertaining With Michael Chiarello czy Everyday Baking for Everyday Food). W programie "Wystarczy 5 składników" Claire udało połączyć się swoje dwie pasje: gotowanie i pracę w telewizji.

gospodyni programu: Claire Robinson

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

mkasprzaks 6 lat temu

Czy mogłabym prosić o przepis z programu "Wystarczy 5 składników" na praliny z białej czekolady oblane mleczną czekoladą i obsypane kokosem?

filozof 9 lat temu

Pani Claire to jedna z tych kucharek, którym nieziemsko smakuje wszystko, co przygotują na antenie, co okazują w dość irytujący sposób.

Co do miarki, za kamilem - "miarką" może być choćby wiadro. Po prostu potem wszystko odmierza się wiadrem.

MamaKasi 9 lat temu

Pani Olu, bardzo dziękuję za odpowiedź :)

Ola_D 9 lat temu

Dzień dobry,

w wypadku tej serii "miarka" = 235 ml.
Ta informacja zaraz zostanie też dodana do przepisów na naszej stronie.

Pozdrawiam,
OlaD

kamil 9 lat temu

to nie ma znaczenia. Chodzi o proporcję po prostu.

MamaKasi 9 lat temu

Witam,
w swoim programie Claire posługuje się "miarką" by określić ilość produktu. Czy ktoś z Was wie, ile to dokładnie jest ta miarka?

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE