oglądaj również przez internet


(Bill's holiday), seria poradnikowa, Australia, 2008, 7 x 30

Wakacje pełną gębą z Billem Grangerem! W swoim najnowszym programie australijski szef kuchni zdradza ponad 40 przepisów doskonałych na wolne dni.

W siedmioodcinkowej serii Bill wyrusza w podróż po Australii - i to nie byle jaką! W każdym odcinku odwiedzi inny region kraju, aby spróbować smaków charakterystycznych dla danego miejsca. Kuchnia australijska rozwija się od lat i czerpie inspiracje z kuchni całego świata. Gospodarz programu odwiedzi właściwie wszystkie części kraju, ze wschodu na zachód, z północy na południe. Na jego trasie jest Tasmania, Queensland, Nowa Południowa Walia, południe kraju i tropikalna północ. Ze względu na różnice klimatyczne i różne wpływy kulinarne we wszystkich miejscach rozwijała się odmienna kuchnia. Widzowie maja teraz okazję rozsmakować się w tej różnorodności. Bill spotka w podróży rybaków, pasterzy, piekarzy i wiele innych osób, które o jedzeniu wiedzą wszystko i chętnie dzielą się informacjami z widzami.

W programie znajdą się receptury na takie specjały, jak: burgery z kurczaka z trawą cytrynową i limonką, sałatka z krewetek, avocado i pomelo, sałatka z pomidorów i chorizo. Co ważne, przepisy są na tyle nieskomplikowane, że mogą się z nimi zmierzyć nawet początkujący adepci sztuki kulinarnej. Bill przygotowuje przystawki, szybkie dania na lunch, dania główne i desery - wszystko w otoczeniu pięknej australijskiej przyrody.

Bill Granger jest słynnym australijskim restauratorem i autorem najbardziej poczytnych książek kulinarnych. W rodzinnym Sydney prowadzi z powodzeniem kawiarnię i małą, ale tłumnie odwiedzaną restaurację. Na ekranie przekonuje jednak, że wcale nie trzeba być szefem kuchni z wieloletnim doświadczeniem, aby przygotować doskonałe potrawy. Widzowie Kuchni.tv znają Billa z programu "Kuchnia Billa".

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE