oglądaj również przez internet

(Martha's Cooking School 3), seria poradnikowa, USA, 2014, 26 x 30


Każdy może gotować, ale nie każdy wie jak się do tego zabrać. Z pomocą przychodzi Martha Stewart i jej szkoła gotowania.

Amerykańska szefowa kuchni, znana i ceniona prezenterka kulinarna, jest też autorką książek, w tym bijącej rekordy "Martha's Stewart Cooking School". To właśnie na jej podstawie powstała seria poradnikowa, w której Martha przybliża widzom rozmaite techniki gotowania i sztuczki związane z pracą w kuchni. Od najprostszych czynności po te bardziej skomplikowane. Skupia się jednak na rzeczach elementarnych i w każdym 30- minutowym odcinku pokazuje łatwy do zrealizowania przepis dla każdego.

Martha Stewart, Amerykanka polskiego pochodzenia i twórczyni prawdziwego medialnego imperium, to niekwestionowany autorytet dla milionów pań domu na całym świecie. Jej programy cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością, a książki wydawane przez Marthę przez wiele miesięcy okupują listy bestsellerów. 75% Amerykanek uważa, że Martha Stewart wpływa na amerykański sposób zarządzania domem, a 85% chętnie kupuje produkty rekomendowane przez Marthę.

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE