Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ złote kuleczki

wego

28.12.2016 14:27

Myślę, że w marketach takie kuleczki dostaniesz bez problemu. Wiem, że nie w każdym, ale w wielu dobrych albo większych będzie coś takiego. Wróćmy jednak do tematu. Sam pracując w Nest Banku dostałem już dawno bonusy świąteczne. Jednak zbierając dla szefostwa o Nest Banku opinie klientów rachunku oszczędnościowego oraz konta osobistego zauważyliśmy pewną prawidłowość. Klienci, którzy potrafią gotować są bardziej opanowani i kreatywni. Być może to dlatego że kulinarni amatorzy i specjaliści są nastawieni na dawanie czegoś z siebie. Stają się bardziej kreatywni jednocześnie zachowując swoje przyzwyczajenia w przygotowywaniu potraw.

Zresztą kuchnia i finanse mają dość dużo wspólnego. Wiem, że to dziwne, a jednak tak jest. Zarówno przyrządzanie potraw jak też odnajdowanie się we wszystkich wskaźnikach finansowych oraz bankowej terminologii są specyficznymi umiejętnościami.

post edytowany 2 razy, ostatnio 05.01.2017 23:19

Marlej

26.08.2007 01:02

W marketach na bank, bez opłaty za przesyłkę.

mereszka

07.06.2007 00:34

Na Allegro i w sklepie tortownia.pl - niestety Tortownia ma okrutne ceny za przesyłkę :-/

vespertinee

04.06.2007 12:43

Właściwie w kazdym markecie, w dziale dodatkami do pieczenia ciast! Albo zamowic w necie, bodajrze na stronie tortownia.pl.

czog

01.06.2007 15:57

gdzie można dostać złote albo srebrne kuleczki do dekoracji ciasteczek i nie tylko? chyba takie wykorzystano w programie "słodki drań". pozdrawiam