Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Dopłata >

Hej, czy jest tu ktoś zorientowany w temacie, kto mógłby mi powiedzieć,...

Miles, 23.10.2017 | czytaj dalej

Dzień dobry >

Cześć, jestem nowa, dlatego się z Wami witam ;>

sfinks, 23.10.2017 | czytaj dalej

Designerskie meble >

Witam a co myślicie o takim rozwiązaniu jak inteligentne systemy w domu?...

Alerops, 23.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1977, wpisów: 29966
najnowszy wpis: 23.10.2017 23:44

Mamy 27186 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Z.U.P.A. 2

więcej >>

rzviro

22.11.2016 16:55

puma165 napisała 21.11.2016 19:57:
Witam,
dzisiaj podjęłam kolejną próbę obejrzenia odcinka programu pani Paruzel. Gotowała zupę z masłem orzechowym i batatami. Cóż... Zmiana polega na tym, że nie ma już szklanej deski i ceramicznego noża. Prowadzącej nadal z nerwów drży głos, jak przy pierwszym odcinku. Nadal wyłącznie komentuje to co robi, jakby to był program dla niewidomych. Nadal nachalnie reklamowany jest dziwny makaron. NADAL jest to program, którego nie da się oglądać. Jestem z Kuchnią od samego początku i moim zdaniem jest to najgorszy, najsłabszy i najnudniejszy program jaki był emitowany.
Jej NIE DA SIĘ ani oglądać ani słuchać. I jeszcze reklamowanie tej chemii w torebkach i kostkach.
Jak ktoś nie potrafi bez tych dodatków niczego ugotować - niech nie bierze się za to...

puma165

21.11.2016 19:57

Witam,
dzisiaj podjęłam kolejną próbę obejrzenia odcinka programu pani Paruzel. Gotowała zupę z masłem orzechowym i batatami. Cóż... Zmiana polega na tym, że nie ma już szklanej deski i ceramicznego noża. Prowadzącej nadal z nerwów drży głos, jak przy pierwszym odcinku. Nadal wyłącznie komentuje to co robi, jakby to był program dla niewidomych. Nadal nachalnie reklamowany jest dziwny makaron. NADAL jest to program, którego nie da się oglądać. Jestem z Kuchnią od samego początku i moim zdaniem jest to najgorszy, najsłabszy i najnudniejszy program jaki był emitowany.

Świerszczyk

09.08.2015 16:17

Tragedia!!! Najgorszy od lat program w Kuchnia +. Prowadząca sztywna, sztuczna, zero kreatywności i spontaniczności. Kto ja wpuścił na antenę?? Myślałam,że po "popisach" Pana Piotra Przykazy takie słaboty na antenie tego kanału się nie pojawią. Prowadzące takie programy jak ZUPA czy ABC gotowania zaniżają poziom kanału i zniechęcaja do jego oglądania!!
Gdzie Kyle Kwong??? Gdzie "Kuchnia jak zycie"?????

post edytowany 1 raz, ostatnio 09.08.2015 16:18

marghe

14.01.2015 01:32

puma165 napisała 07.12.2014 11:16:
Pomimo tylu krytycznych uwag przy "pierwszej ZUPIE" główna bohaterka dalej uprawia swoją radosną twórczość. Niepotrzebnie.
Trafiony zatopiony.

puma165

07.12.2014 11:16

Pomimo tylu krytycznych uwag przy "pierwszej ZUPIE" główna bohaterka dalej uprawia swoją radosną twórczość. Niepotrzebnie.