Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Wszechobecny spam i autoreklama.

rzviro

10.12.2014 14:42

myszsza napisała 22.06.2013 18:39:
Kiedyś to forum kwitło przepisami, radami, czasem kłótnią. Teraz zamienia się w tablicę ogłoszeniową sklepów internetowych. Odpowiedzi na posty są: tak, też uważam... masz rację...polecam...
I ZAWSZE potem link do sklepu. Selprim, Grillcenter, denia i jeszcze parę nicków.
Naprawdę nie wiecie, że takie działania zniechęcają?
Większość aktywnych forumowiczów się wycofała, bo zawsze spam będzie na górze, najczęściej wszystkie trzy tematy.
Są fora, gdzie podawanie linków jest zablokowane, wiadomo, że można to ominąć, ale zawsze to jakś bariera.
Jestem na tym Forum od niespełna 3 lat. Zacząłem tu zaglądać ( i czasem się udzielać ) z ciekawości, szukając pomysłów, czasem próbując pomóc innym ( jeśli umiem ). Nie tylko mnie drażnią w niektórych wpisach pseudoreklamy jakichśtam sklepików i innych "wynalazków" nie mające ŻADNEGO związku z danym tematem. Czy Adminacja mogłaby w końcu zrobić z tym SPAMEM porządek ??? Można utworzyć nowe podforum na tego typu śmieci a wpisy i linki, które są kompletnie nie na dany temat - po prostu - usuwać. Czasem aż nie chce mi się komentować tych wszystkich spamerów. Nie będę "rzucał" nickami, bo nie o to chodzi, a i tak prawie każdy spam jest pisany pod nowym nickiem...... Dziwię się myszszy, że jeszcze chce się Jej te wszystkie spamy komentować.

myszsza

25.06.2013 17:57

Ela LISA - nie chodzi o podawanie pomocnych linków, tylko o odpisywanie na każdy wątek metodą wysypu, zawsze prawie tak samo, bez względu na temat. Celują w tym wymienieni przeze mnie użytkownicy.
Jak widzę trzy tematy z tym samym podpisem, to albo jest to ktoś kto niedawno odkrył forum i wrzuca przepisy i/lub uwagi, albo jakiś sklep, choć pod pozorem rozmowy. Ale i tak irytują i moim zdaniem zniechęcają do odwiedzin, przynajmniej tych, którzy wchodzą na to forum dla przyjemności lub z potrzeby.
Zajrzyj na pokój: "Wasze przepisy", same sklepy.

post edytowany 1 raz, ostatnio 25.06.2013 23:05

Hestia Q-34

24.06.2013 15:48

Juz wczesniej pisalam,ze brak mi dawnego forum.
Zagladam tu od czasu do czasu w nadziei,ze cos sie zmienilo
i zawsze spotykal mnie zawod.
Dzisiaj zobaczylam Ciebie Elu i bylam mile zaskoczona.
Zniknelas na dlugo.Ciesze sie,ze wrocilas.
Moze inni tez to zrobia?
Pozdrawiam
Hestia

Ela LISA

24.06.2013 09:55

Czasami ktoś czegoś szuka,a dzieki pomocy Forumowiczow, moze dowiedziec sie gdzie znaleść dany produkt.Nie ma niczego złego w przekazywaniu takich przydatnch informacji. Co do samego forum, to masz rację.Jeszcze 3 lata temu, pojawialo sie tu sporo ciekawych i sympatycznych osób.Coś sie dzialo.Nawet mozna sie było pokłócic.Działali tu prawdziwi maniacy kulinarni.Az sie chciało,razem popisac.Teraz większosc osob, nie ma pojecia o gotowaniu.

myszsza

22.06.2013 18:39

Kiedyś to forum kwitło przepisami, radami, czasem kłótnią. Teraz zamienia się w tablicę ogłoszeniową sklepów internetowych. Odpowiedzi na posty są: tak, też uważam... masz rację...polecam...
I ZAWSZE potem link do sklepu. Selprim, Grillcenter, denia i jeszcze parę nicków.
Naprawdę nie wiecie, że takie działania zniechęcają?
Większość aktywnych forumowiczów się wycofała, bo zawsze spam będzie na górze, najczęściej wszystkie trzy tematy.
Są fora, gdzie podawanie linków jest zablokowane, wiadomo, że można to ominąć, ale zawsze to jakś bariera.