Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Warszawskie resturacje gdne odwiedzenia

majeczka31

18.08.2016 13:57

:)

post edytowany 1 raz, ostatnio 18.08.2016 13:58

majeczka31

18.08.2016 13:57

Smakowało mi w Ganesh na Ursynowie. Pierwszy raz tam byłam ostatnio i jestem pozytywnie zaskoczona. Jakoś nigdy za takim egzotycznym jedzeniem nie przepadałam, a tutaj wszystko mi smakowało

kaszka720

13.04.2016 07:35

ojej! Aż mi trudno w to uwierzyć! Serio? Nigdy nie miałam takiej sytuacji, moi znajomi też nigdy nie wspominali, że ktoś mógł im podać zepsute jedzenie. Ciężko uwierzyć, żeby taka restauracja pozwoliła sobie na taką sytuację :)

Czarnuszka

12.04.2016 21:32

Dopóki w Belvedere nie podano nam zepsutego mięsa (mleczne jagnię), przy czym kelner twierdził, że mleczne jagnię ma taki "specyficzny" (czytaj zgniły) smak, byłam miłośniczką i częstym gościem tej restauracji. Od tamtej pory omijam szerokim łukiem.

kaszka720

12.04.2016 12:55

oczywiście Belvedere w Łazienkach Królewskich www.belvedere.com.pl Dla osób które doceniają dobre jedzenie zarówno jeśli chodzi o smak, jak i jakość produktów

Pyszniawka

31.07.2015 15:26

Nawiązując do kaczki, to zdecydowanie polecam w restauracji Halka przy Puławskiej. To ich specjalność i jest naprawdę wyśmienita. Ale można tam wybrać też co zupełnie leciutkiego - np. sałatkę z pieczonych warzyw z cudownym dressingiem. Dodam, że obsługa jest pierwsza klasa, a wnętrze zachwycające.

ewiczka

07.04.2015 13:54

Ja w święta miałam okazję zakosztować cudownego menu w restauracji Pod Gigantami przy alejach Ujazdowskich. Były to co prawda chrzciny, więc menu było typowo pod to wydarzenie, ale kaczka moim skromnym zdaniem była najlepsza, jaką dane mi było w życiu jeść. Przebiła nawet tę babciną. Wspaniałe doznania smakowe doskonale współgrały z tymi estetycznymi - wystrój jest obłędny. Restauracja ma kilka pomieszczeń, każde doskonale wystylizowane. Polecam najserdeczniej, ja na pewno tam kiedyś wrócę :)

zdrowitka

19.03.2015 12:06

Jeśli zależy Wam na dobrych cenach to warto jest wybrać się któregoś dnia do restauracji w porze lunchowej .Z reguły można wtedy liczyć na o wiele korzystniejsze ceny niż zwykle. Sama często chodzę do Besuto.Jest to restauracja sushi na NOwym Świecie.Samo centrum a zestawy lunchowe duże, w dobrych cenach tak więc naprawdę można się najeść. Swoją drogą moim skromnym zdaniem najlepsze sushi w całej Warszawie.

albert7000

26.02.2015 12:35

No właśnie nie tylko te ceny bo przecież jasna sprawa, że to również dodatkowo też jest jakaś cena i wtedy właśnie trzeba się nad tym zastanowić i po prostu wybrać sobie coś lepszego i bardziej na czasie jeśli chodzi o jakieś nowoczesne restauracje to zdecydowanie jest ich więcej w naszej stolicy jaką jest Warszawa.

milena77

03.03.2014 09:17

zdecydowanie orient corner na bemowie:)swiezo, smacznie :) tyle

Gemini13

11.11.2013 15:41

Tak jak pisze Selprim zgadzam się. Restauracja to nie tylko klimat, ale i ceny, obsługa, porządek a gdyby patrzyć na samo jedzenie to z pewnością za jakością jedzenia przemawia personel oraz to na czym gotuje i z czego - garnki, blaty kuchenne, piece plus przyprawy, dostawy produktów. To wszystko ma znaczenie.

Wioletka

08.11.2013 22:30

Ostatnio moj chlopak mnie zaprosil do restauracji Gallo- jest to prawdziwa wloska restauracja, znajdujaca sie na ulicy Francuskiej, oczywiscie w Warszawie:> w ktorej gotuje szef kuchni, ktory naprawde byl we Wloszech! To po prostu czuc!:> Mozna tam zjesc prawdziwa wloska pizze!! Czy wiecie, ze bardzo sie rozni od tej serwowanej w polskich pizzeriach?:) - jest inna po prostu:)

Polecam serdecznie!:)

post edytowany 3 razy, ostatnio 08.11.2013 22:32

Anna_33030

17.09.2013 11:12

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Wam restaurację Saute na Ursynowie. Jakość pierwsza klasa, połączenie kuchni polskiej ze śródziemnomorską w wykonaniu szefa kuchni - nieziemskie ! Więcej info o miejscu http://restauracjasaute.pl/ :)

Mam tylko jedno do powiedzenia - MNIAM !

głodnywesołek

13.09.2013 19:57

Ja w Samsonie nie byłem, ale jadłem ostatnio w Boston Porcie i mogę polecić Wam dobrą rybkę tam. Tama - widzę, że na tym blogu też o nim pisali. Fajna ta stronka i ładne zdjęcia potraw. To Twoja?

Tama

12.09.2013 05:09

A ja byłam ostatnio Pod Samsonem, na warszawskiej starówce. Klimatyczne wnętrza i wspaniała kuchnia polska i żydowska. Przeczytałam o nich na Taste Away, gdzie często zaglądam jak nie wiem dokąd wyjść i... mogę potwierdzić prawdziwość recenzji tego miejsca. Jest dokładnie tak, jak napisali! Tu zresztą możecie przeczytać http://www.tasteaway.pl

post edytowany 1 raz, ostatnio 12.09.2013 05:10

avelonka

17.07.2013 16:06

Ja odwiedziłam ostatnio bar sushi Besuto na Nowym Świecie - znajomi polecili mi go ze względu na smaczne sushi i faktycznie warto się tam wybrać ;) Miła obsługa, fajne, nowoczesne wnętrza i bardzo smaczne orientalne jedzonko - szczególnie świeży łosoś.
No i dowiedziałam się, że w poniedziałki i wtorki serwują tam dania kuchni bug cuisine ! Czyli potrawy z owadów. Zastanawiam się czy nie wybrać się na spróbowanie bo nigdy jeszcze czegoś takiego nie jadłam. A Wy byście się odważyli?

Jamie_w_spodnicy

09.07.2013 13:22

Ja uwielbiam chodzić do sushibu na wielickiej 43; mały niepozorny lokal, a jedzenie przepyszne! Polecam węgorza i maki pieczone z łososiem i słodki sos (mmm...), a do sashimi koniecznie słodkie gzybki shitake i marynowana tykwa.

Wioletka

04.07.2013 13:22

Z restauracji warszawskich to ja moge serdecznie polecic restauracje; - bar sushi - Wesoła - Zielona, ul. Wspólna 37a. Maja tam przewaznie jakies promocje, a to darmowe desery, a to darmowe piwo Polecam serdecznie

Selprim_pl

27.04.2013 11:34

Moim zdaniem dobra restauracja to nie tylko samo jedzenie,to także obsługa i ceny. Nie mogą być zbyt wygórowane,a niestety w większości warszawskich lokali w centrum właśnie tak jest... Nie mam jednej ulubionej,często lubie zmieniać miejsca.

www.Selprim.pl

jagggoda

13.03.2013 08:18

Wpisujcie swoje propozycje warszawskich lokali godnych odwiedzenia - ja ze swojej strony polecam Olive Garden, to co mi się tam podoba, że co chwila potrafią mnie czymś zaskoczyć. Menu często jest urozmaicane z okazji jakiegoś wydarzenia - tak jak ostatnio na Dzień kobiet przygotowano fajne smaczki :)