Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Blog >

Wpadlam na pewien pomysl zwiazany z moja pasja czyli gotowaniem. Chcialabym stworzyc...

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Wasza opinia na temat upominków >

A propo preznetow to zastanawiam sie na jakims upominkiem dla mojej corki....

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29962
najnowszy wpis: 22.10.2017 13:49

Mamy 27184 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Uruchomienie własnej restauracji - koszta?

DolnyProg87

11.02.2016 10:51

A może poszukaj jakiegoś dofinansowania z urzędu ? Ale tak czy siak musisz zrobić biznesplan - są ludzie, którzy robią to zawodowo.

rEwelka

08.02.2016 15:35

To wszystko zależy przede wszystkim od tego w jakim mieście ta restauracja, jak duży lokal i dokładnie w jakim miejscu się znajduje. No i oczywiście co chcesz wziąć na wyposażenie. Z doświadczenia znajomego wiem, że https://www.hybryda-gastro.pl/ma dość atrakcyjne cenowo produkty do wyposażenia lokali gastronomicznych. On właśnie u nich się całkowicie wyposażył i wyszło mu to bardzo korzystnie, dodatkowo za duże zakupy dostał jakąś zniżkę. No i musisz znaleźć dobrego dostawcę produktów, do jakości jedzenia bardzo dużo zależy.

post edytowany 3 razy, ostatnio 08.02.2016 15:36

zdrowitka

17.11.2015 13:21

Zalezy od lokalizacji. Zależy od tego co w lokalu jest do zrobienia.
Koszta mogą być małe mogą też być bardzo duże.
Na pewno należy wszystko sobie dokłądnie policzyć i dodać do tego jakieś 20% nieplanowanych wydatków. Jeżlei chodzi o kredyty, to tak można na dg to zaciągnąć. Jeżeli jesteś młodą działalnością to odsyłam do tego forum kredytowego: http://www.forum-kredytowe.pl/. Tam uzyskasz bardziej precyzyjne informacje.

kipson

17.11.2015 08:28

Jakie mogą być koszta uruchomienia, własnej, małej restauracji? Skąd wziąć na to finansowanie?