Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27177 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Ulubione przepisy

Selprim_pl

22.03.2013 19:57

Opinie pewnie będą podzielone,jednak moim zdaniem to bardzo dobry pomysł,a jeśli chcemy wyszczególnić różne działy to np: zupy,przystawki itd,będą jak najbardziej odpowiednie. Wtedy wszystko będzie uporządkowane na forum.

www.Selprim.pl

Mandor

16.01.2013 13:41

Witam wszystkich.

Chcę zapytać co sądzicie o zakładce z ulubionymi przepisami.

Chciałbym z niej korzystać bardziej niż dotychczas, ale samo dodawanie przepisów do listy ulubionych to według mnie za mało. Sortują się po nazwach, które często zaczynają się numerem odcinka danego programu.

Chciałbym je chociaż podzielić na np. zupy, przystawki etc.

Chciałbym je przeszukiwać tak samo jak można przeszukiwać wszystkie przepisy, czyli np. po składnikach. Brakuje funkcji, które pozwoliłyby korzystać z ulubionych przepisów jako własnej książki kucharskiej. Z chęcią wprowadziłbym też wtedy swoje własne prywatne przepisy.

Jakie są Wasze opinie na ten temat? Korzystacie z Ulubionych przepisów? Jeśli tak to w jakim stopniu? Lub w jaki inny sposób tworzycie własną książkę kucharską - czy online czy w sposób tradycyjny i jeśli tak , to jaki?

Pozdrawiam.

M.