Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Designerskie meble >

Witam a co myślicie o takim rozwiązaniu jak inteligentne systemy w domu?...

Alerops, 23.10.2017 | czytaj dalej

Zdrowe koktajle >

My prawie codziennie pijemy takie koktajle owocowo-warzywne, najłatwiej w ten sposób przemycić...

jarzebinka, 23.10.2017 | czytaj dalej

Blog >

Wpadlam na pewien pomysl zwiazany z moja pasja czyli gotowaniem. Chcialabym stworzyc...

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29964
najnowszy wpis: 23.10.2017 11:20

Mamy 27185 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Ugotuj mi mamo! 3

więcej >>

Agata11

04.10.2016 15:15

A czy ktoś wie co aktualnie robi Pani Iwona ? Dlaczego nie ciągnie tego tematu ?
Słyszałam, że przeszła na wegetarianizm i niekiedy też na zwyczajną dietę ale się tym specjalnie nie chwali.

post edytowany 2 razy, ostatnio 18.12.2016 20:09

liliu

14.09.2016 13:29

Może w nie tak ostrych słowach, ale muszę się zgodzić z poprzednikami. Program Pani Iwony był o wiele ciekawszy, łączył elementy odżywiania według tradycyjnej medycyny chińskiej z kuchnią wegetariańska i bezglutenową, z przepisami wymyślonymi specjalnie pod smak, gust i potrzeby dzieci. Pod tym względem był naprawdę innowacyjny. Szkoda:-(

beataca

28.08.2016 14:24

Szkoda, że nie ma już programu z Iwoną Zasuwą. Wczoraj w nocy oglądałam powtórkę dawnego programu właśnie z nią i obejrzałam ponownie z przyjemnością. Obecna formuła nie realizuje już tej idei, co poprzednia, czyli promocji wegańskiego czy wegetariańskiego żywienia. A wiele naszych dzieci nie może jeść tradycyjnych produktów. W obecnym programie prowadząca gotuje z dziećmi rosół z kaczki, zupę rybną i tylko od czasu do czasu jakieś potrawy wegańskie, ale bardzo proste jak banany w kokosowym mleku. Każdy początkujący kucharz domowy takie rzeczy zna, więc jestem zawiedziona. Takich programów jak obecna seria 3 jest mnóstwo, a takich jak dwie wcześniejsze - jak na lekarstwo.

mariaawaria.1986

11.08.2016 21:17

Nowa prowadząca jest suuuper!

kasiahy

03.07.2016 21:32

Super zmiana.
Nareszcie w programie coś się dzieje.
Poprzedniczka miała równie dobre przepisy i wiedzę, tego nie można jej odmówić, ale była trochę nudna i "usztywniona".
Według mnie Pani Daria ma lepszy kontakt z dziećmi, a one lepszą zabawę.

monikka

13.05.2016 11:13

Czarnuszka napisała 08.05.2016 19:37:
Hejt? Czy Pani Monikka rozumie znaczenie tego słowa? Deklaracja chęci zmiany kanału w świetle negatywnej opinii o nowej prowadzącej tego programu to hejt?
Czarnuszko, oczywiście znam znaczenie słowa 'hejt' i wypowiedz anny21 jest tego przykładem, Oczywiście żyjemy w wolnym demokratycznym kraju i w wyrażaniu swojej opinii można mieć klasę lub ukończonych siedem.

kasia_km

13.05.2016 10:56

pysznie :)

rzviro

09.05.2016 02:11

Kolejny nieciekawy, zmieniony na badziewny, program....

Czarnuszka

08.05.2016 19:37

Hejt? Czy Pani Monikka rozumie znaczenie tego słowa? Deklaracja chęci zmiany kanału w świetle negatywnej opinii o nowej prowadzącej tego programu to hejt?

wiosennka

07.05.2016 09:41

mmmmm pysznie!!! Miłego dnia!

monikka

07.05.2016 09:31

Pani Dario, mam pani książkę W mojej tajskiej kuchni. Uwielbiam ją, a curry po prostu koooochaaaam!!! Proszę nie czytać tych postów z hejtami i robić swoje, ja z wielką przyjemnością będę Panią oglądać :)

post edytowany 1 raz, ostatnio 07.05.2016 09:38

kasia855

06.05.2016 22:07

Wydaje mi się że odrobine przesadzacie z tą krytyką. Pani anna21 ileż Pani nienawiści, jadu i pogardy poświeciła swemu postowi. Można by pomyśleć, że to pisała zazdrosna Pani Iwona :) :)
Mi osoboście Pani Daria bardzo się podoba. Wypróbowałam parę przepisów Pani Darii i jak narazie wszystko smakowało super.
Pozytywne i barwne osoby jeszcze nikomu nie zrobiła krzywdy.
Peace & Love

Czarnuszka

03.05.2016 16:55

Podzielam zdanie Anny 21. W nowej edycji program wywołuje natychmiastową reakcję zmiany kanału.

doniami

21.04.2016 14:57

Zgadzam się z poniższymi opiniami. Uważam że zmiana osoby prowadzącej i formuły programu jest w moim odbiorze zmianą na gorsze. W dobie internetu przepis na tartę z wędzonym łososiem jest słaby. Mam nadzieję ze producenci wrócą w kolejnym sezonie do Iwony Zasuwy. Uwielbiałam program z jej udziałem.

bakłażan

11.04.2016 13:24

Anna21, chyba trochę za ostre te słowa, to tylko program telewizyjny... Ale generalnie podpisałbym się pod opinią, że zmiana jest na gorsze. Lubiłem oglądać "Ugotuj mi mamo!", mimo że nie jestem matką ;-) bo było tam dużo ciekawych pomysłów i naprawdę mogłem się od poprzedniej prowadzącej czegoś interesującego dowiedzieć, część z jej pomysłów przenosząc do swojej kuchni. A teraz... No dobra, po jednym odcinku trudno o kategoryczne oceny, ale w pierwszym odcinku nie było nic nowego i ciekawego, a przede wszystkim szkoda mi, że formuła programu odeszła chyba od takiego profilu, że pokazujemy pomysły na żywienie osób z różnego rodzaju alergiami czy innymi problemami pokarmowymi, czy będących na różnego rodzaju dietach (w sensie specyficznego sposobu odżywiania, a nie "diety odchudzającej"). A to było bardzo potrzebne moim zdaniem...

anna21

11.04.2016 10:17

Pragnę wyrazić swoją opinię o aktualnej edycji ulubionego przez całą moją rodzinę i znajomych programu, który po zmianie prowadzącej stał się kiczem nad kiczami. Co to za mądrala tak mógł popsuć tak fantastyczny program, który miał opdpowiednią klasę, rozwijał, był na wysokim poziomie, powodował, że widz z utęsknieniem czekał na kolejne odcinki . W moim środowisku często dyskutowano na jego temat i były to TYLKO opinie pozytywne. A teraz mam go dość, po jednym obejrzanym odcinku z nową prowadzącą. To idiotyczny programu. Nie można go oglądać z przyjemnością i normalnością. Prowadząca to jakiś pajac, (chyba że to taka formuła programu), ale ja za nią serdecznie dziękuję. Poprzednia edycja prowadzona przez Iwonę Zasuwę posiadała wysoki poziom, inteligencja i spokój pani prowadzącej pozwalały ponownie wracać Z PRZYJEMNOŚCIĄ, NAWET DO POWTÓREK tego programu, co nie można powiedzieć o aktualnej wersji "Ugotuj mi mamo", po prostu ma się ochotę wyłączyć ten właśnie program i to jak najszybciej i więcej go nie oglądać, program wzbudza negatywne emocje, a przecież chyba nie o to chodzi producentom. Z ledwością wytrzymałam do końca odcinka i nie mam ochoty oglądać głupkujacej prowadzącej co nie jest ani zabawne, ani fajne. Taki superowy program a teraz WIELKI GNIOT. Na pewno nie będę tego chłamu więcej oglądać, ale to zapewne Państwa nie interesuje, a to wielka szkoda. "Ugotuj mi mamo" to program Iwony Zasuwy i tylko wyłącznie tak będzie mi się tylko on kojarzyć, dlatego nie będę tracić swojego cennego czasu na takie buble telewizyjne z p. Darią. Żenada. DLaczego zmienia się coś co było jednym z najbardziej interesujących programów na jakąś szmirę?
ANNA