Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

jakie meble do kuchni >

Najlepiej wybrac meble na wymiar, wtedy bedzie wszystko idealnie do siebie pasowac....

piotr_e, 18.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29952
najnowszy wpis: 19.10.2017 14:59

Mamy 27174 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Trójmiasto

Ania78

12.12.2016 15:11

W Gdańsku polecam restaurację Panorama. Bardzo dobra kuchnia super widoki a do tego miła i profesjonalna obsługa .

Maryooo

23.10.2016 00:50

Polecam lekturę: www.facebook.com/Maryooo.Perez

Caamila88

10.12.2010 21:41

Ja polecam najbardziej restauracje "Sanatorium" w Sopocie na ul. Grunwaldzkiej 8 :)) chodzimy tylko tam na makarony! sa nie do opisania :) najlepsze to z łososiem, gorgonzola, trufle... itd itd :)) POLECAM!

migotka333

05.01.2010 20:46

rzadko bywam w Gdańsku... o Nautiliusie słyszałam, że dobry
Barakuda w Gdyni, nawet po liftingu wizualnym bardzo spadła jakościowo, Kwadrans jako jedna z nielicznych dobrych jadłodajni w Gdyni, moim zdaniem trzyma fason. Ja się nie zawiodłam (z reguły biorę kotlet bistro - dla mnie ok)

ola4

05.01.2010 11:27

hawkeye napisała 15.07.2008 08:51:
W Gdańsku, a konkretnie w Jelitkowie, przy ścieżce zaraz przy plaży jest mała restauracja rybna Nautilus (ul. Bałtycka 5)
Polecam wszystkim miłośnikom ryb, szczególnie delikatny filet z Soli z pieca z sosem czosnkowym, do tego dodają gotowaną kapustkę w muszelce; można odpłynąć.
Sam wystrój elegancki, jazzowo-marynistyczny z gościem grającym na pianinie. Można też zjeść na zewnątrz.
A ceny też eleganckie. ;]
Wszystko to prawda, potwierdzam juz jeden kolega o nicku BigosKotletPiwo o tej knajpce pisal. ech....pychotka

ola4

05.01.2010 11:24

BigosKotletPiwo napisał 05.01.2010 00:17:
Polecam Jelitkowo i Nautiliusa - Makrela w Szampanie, Zupa Rybna, Dorsz z Pieca. Santa Fe (male schowane miejsce z klimatem kolo Parkowej) - Krem z Zielonego Curry i Buritto - pasione i oryginalne.
W Sopocie na Łokietka (byla Skarpowa) swietna Tajska i wietnamska kuchnia z mega porcjami i sympatyczna obsluga. Absolutnie nie polecam Tawerny Hiszpanskiej. Nic nie jest hiszpanskie, moze oprocz niemilej obslugi.
Kwadrans w Gdyni poszedl w masowke, lepsza Luna.
we Wrzeszczu ciekawy Bar Macius - swieze i domowe jedzonko.
Znam tą Knajpke Nautillus i też polecam :)

post edytowany 1 raz, ostatnio 05.01.2010 11:24

ola4

05.01.2010 11:22

A ja nie polecam Lukullusa greckiej reastauracji na ul. Kartuskiej, drogo, podadza Ci lososia z grila twardego jak podeszwa buta, kaczka w sosie wisniowym - dostałam kaczkę z białymi sterczonymi pypciami czyli skóra nie opalona z resztek pior i pypciów za jedyne 40 zł.

BigosKotletPiwo

05.01.2010 00:17

Polecam Jelitkowo i Nautiliusa - Makrela w Szampanie, Zupa Rybna, Dorsz z Pieca. Santa Fe (male schowane miejsce z klimatem kolo Parkowej) - Krem z Zielonego Curry i Buritto - pasione i oryginalne.
W Sopocie na Łokietka (byla Skarpowa) swietna Tajska i wietnamska kuchnia z mega porcjami i sympatyczna obsluga. Absolutnie nie polecam Tawerny Hiszpanskiej. Nic nie jest hiszpanskie, moze oprocz niemilej obslugi.
Kwadrans w Gdyni poszedl w masowke, lepsza Luna.
we Wrzeszczu ciekawy Bar Macius - swieze i domowe jedzonko.

adagem

30.03.2009 18:05

bardzo miłe miejsce. ostatnie (albo pierwsze) .z muzyką na żywo. polecam. Adam

czaja

16.03.2009 23:08

niedawno byłam w Invito na Świętojańskiej w Gdyni i bardzo polecam wnętrze bardzo miłe, przed posiłkiem podają pyszne paluszki a pizza smakowała dokładnie tak jak ta którą jadłam we Włoszech, następnym razem zamierzam spróbować spaghetti agio oli mam nadzieję że jest równie pyszne jak to z Riva del Garda

olineks

25.11.2008 23:06

Gdańsk - "Złota Rybka" (na starówce), Menu.pl (przy Media Markt) oraz "Troja" (to aż na Osowej). W Gdyni polecam zapiekanki w budce na 10.Lutego :P, a Sopocie duuużo możliwości - ostatni udany "skok" na restaurację Tivoli - choć mam pewne zastrzeżenia ;)

hawkeye

15.07.2008 08:51

W Gdańsku, a konkretnie w Jelitkowie, przy ścieżce zaraz przy plaży jest mała restauracja rybna Nautilus (ul. Bałtycka 5)
Polecam wszystkim miłośnikom ryb, szczególnie delikatny filet z Soli z pieca z sosem czosnkowym, do tego dodają gotowaną kapustkę w muszelce; można odpłynąć.
Sam wystrój elegancki, jazzowo-marynistyczny z gościem grającym na pianinie. Można też zjeść na zewnątrz.
A ceny też eleganckie. ;]

post edytowany 1 raz, ostatnio 15.07.2008 08:57

migotka333

23.06.2008 19:05

Najlepsze jedzonko w Gdyni jest w "Kwadransie", (Skwer Kościuszki), tylko w wekkendy trzeba ustawić się w sporą kolejkę i czekać na stolik oraz rybki godne polecenia są w "Baracudzie (Barakuda) na Bulwarze Nadmorskim - kameralna atmosferka i przystępny cenowo rachunek.

yatsec

28.02.2008 13:06

Jedyna i czegos warta knajpka to Bulaj przy plazy w Sopocie za łazienkami półnoncymi. Świetne jedzenie a kuchnia stowarzyszona ze Slow Food.

*GIGI*

13.02.2008 22:00

zapraszam w Gdyni do "LA VITY" na Władysława IV - pyyyyszna włoska kuchnia; na bezkonkurencyjne pierogi- najlepsze jakie w życiu jadłam- zapraszam do "LUNY" na Władysława IV (myślę, że dzierga te pierogi jakaś starsza Pani i dlatego mają taki domowy wspaniały smak); w "BAKłAżANIE" na Świętojańskiej polecam grilowane wątróbki owinięte plastrem boczku w przepysznym sosie- mmm palce i miskę chce się wylizać :P; najlepsze zapiekanki są w tzw budkach przy pomniku na Świętojańskiej; na rogu Świętojańskiej i 10 Lutego można zjeść gorące pączki- pyyyycha; na kolorowe drinki zapraszam do "CONTRASTU" przy plaży...
Można tak wymieniać i wymieniać...

SERDECZNIE ZAPRASZAM I żYCZę SMACZNEGO :)

lutka

12.06.2007 14:09

Fantastyczny jest mały grill bar Fenix na Przymorzu, w połowie drogi miedzy SKM i Alfa centrum. Pysznie, porcje duże, tanio i do tego najlepszy czerwony barszczyk w mieście

oleńka

19.03.2007 09:05

moja ulubiona restauracja w 3 mieście to Thai Hut - bezkonkurencyjna !!!!!! Polecam Pad Thai i kurczaka w kokosie. Fantastyczne jedzenie. Spokojna atmosfera i ceny choć nie najniższe, nie należą do wygórowanych

marcel

22.02.2007 23:09

ja polecam restauracje Kwai !!!! Pyszne jedzenie, bardzo przyjemna atmosfera, obsluga też milusia, jedzenie bardziej tajskie, zielone curry,pad thai i SUSU pychota!!!

mamamuminka

28.01.2007 21:58

rucola, ale nie w sopocie tylko w gdańsku, koło meczetu. pychota

Tom601

07.01.2007 21:11

Jakie lokale polecacie w Trójmieście ??