Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27177 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wydajemy przyjęcie

FORUM kuchnia+ tort

Zofka

29.09.2012 09:35

Ja też ostatnio mam dość mało czasu na gotowanie i pieczenie, więc stawiam raczej na oryginalne kształty ciasta niż na to by bawić się w robienie tortów. Jak mieszkałam w Ameryce to kupowałam formy Nordic Ware. Widzę, że w Polsce jest jeden sklep w internecie który oferuje takie formy do pieczenia www.ilookandcook.pl Może nie są najtańsze, ale bardzo trwałe. Ja te kupione w USA mam już 15 lat i nic się z nimi nie dzieje. A ciasta mają fantastyczne kształty.

julka9837

17.10.2011 21:36

Zgadzam się 'kwestia gustu'. Moim zdaniem najlepszy jest 3-smakowy smaki obojętnie jakie byle do siebie pasowały. Może śmietanowy ? Najczęściej wychodzi pyszny ;)

czemu_nie

10.08.2008 11:20

Hmmm...Jaki najlepszy..kwestia gustu...mogę Wam jednak powiedzieć jaki najszybszy....;) Ostatnio sporo pracuje i nie mogłam poświęcić zbyt wiele czasu na tort do pracy.
Co zrobiłam?
Zrobiłam krem kawowy( każdy z nas ma jakis swój sprawdzony przepis...jeśli nie to gdzieś dzisiaj pisałam przepis). Kupiłam dwa opakowania biszkoptów i przygotowałam szklanke mozcnego naparu kawy. W zimnym naparze kawy maczałam biszkopty układając warstwę w tortownicy. Na to cienka warstwa kremu kawowego. I tak powtarzałam...Ilość warstw zależy od Was. Ile Wam wzstarczy kremu. Jak mam figi rzucam na krem drobno pokrojone. Reszta to juz Wasza inicjatywa. Torcik jest naprawde pyszny....do kawy oczywiście. Tylko potem uważajcie na dłonie..hehe....

nienartus.a

27.06.2008 21:55

migotka333 napisała 26.06.2008 20:46:
zdecydowanie czekoladowy (biszkopt) przełożony kremem czekoladowym i orzechowym , posypany tarkowaną czekoladą deserową i posiekanymi orzechami włoskimi :-)))))))))))))
szczegolnie jesli jest roboty mojej babci ;)

migotka333

26.06.2008 20:46

zdecydowanie czekoladowy (biszkopt) przełożony kremem czekoladowym i orzechowym , posypany tarkowaną czekoladą deserową i posiekanymi orzechami włoskimi :-)))))))))))))

dickijane

17.06.2008 22:49

jaki tort jest najlepszy??