Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27178 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Książki kulinarne

FORUM kuchnia+ Tłumaczenia specjalistyczne

zanka7

05.07.2017 13:17

Chyba nigdy nie trafiłam na taką książkę, ale myślę, że gdzieś na zagranicznych rynkach też można spotkać nasze rodzime publikacje - przynajmniej mam taką nadzieję :) W takim przypadku chyba największym problemem jest znalezienie i opracowanie dobrego tłumaczenia na angielski, bo ten język jest popularny już prawie w całej Europie. Ja bym się nie zdecydowała, żeby takie prace robić samodzielnie, dlatego skorzystałabym z pomocy specjalistów, jak dogadamycie.pl/tlumaczenia-angielski, żeby oddać w ręce czytelników produkt, po który chętnie będą sięgać. Wydać jakąkolwiek książkę w Polsce czy za granicą nie jest wielką sztuką, ale zapewnić sobie grono zadowolonych odbiorców, a w końcu to właśnie o to chodzi.

zanka7

05.07.2017 13:16

Chyba nigdy nie trafiłam na taką książkę, ale myślę, że gdzieś na zagranicznych rynkach też można spotkać nasze rodzime publikacje - przynajmniej mam taką nadzieję :) W takim przypadku chyba największym problemem jest znalezienie i opracowanie dobrego tłumaczenia na angielski, bo ten język jest popularny już prawie w całej Europie. Ja bym się nie zdecydowała, żeby takie prace robić samodzielnie, dlatego skorzystałabym z pomocy specjalistów, jak https://dogadamycie.pl/tlumaczenia-angielski, żeby oddać w ręce czytelników produkt, po który chętnie będą sięgać. Wydać jakąkolwiek książkę w Polsce czy za granicą nie jest wielką sztuką, ale zapewnić sobie grono zadowolonych odbiorców, a w końcu to właśnie o to chodzi.

zmieniok

13.06.2017 11:28

Czy spotkaliście się z tym,
żeby tłumaczyć książkę kucharską z polskiego na inny język?
Oferta http://Lingopro.pl obejmuje tłumaczenia na dowolny język. Myślę o tym, żeby wydać książkę z polskimi przepisami na rynek francuski lub włoski.