Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Blog >

Wpadlam na pewien pomysl zwiazany z moja pasja czyli gotowaniem. Chcialabym stworzyc...

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Wasza opinia na temat upominków >

A propo preznetow to zastanawiam sie na jakims upominkiem dla mojej corki....

kamilawroc, 22.10.2017 | czytaj dalej

Witam >

Czesc!

kamilawroc, 21.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1976, wpisów: 29962
najnowszy wpis: 22.10.2017 13:49

Mamy 27183 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ Szybko i smacznie.

anulka7

23.02.2011 20:29

myszsza tak mnie zainspirowałaś,ze poleciałam do obi i wróciłam z nasionami pomidorków czerwonych i żołtych hehe z szklarnią taka fajna się wydaje bo cała plastikowa i niedroga była jak wspomnialaś 16zł chyba za calośc dałam teraz czekam,zeby wysiać a ja taka niecierpilwa:P
babka mi w obi poleciała jakieś takie krążki torfowe i do tego po jednym mam dać nasionku i potem z tym przesadzić więc z ziemią nie musze testować:)dzięi wielka jestes nie wpadłabym na taką szklarnię

myszsza

23.02.2011 10:01

anulka7 napisała 22.02.2011 19:30:
POWIEDZ MI O POMIDRKACH COŚ WIĘCEJ Z NASION JE WYCHODOWAŁAŚ CZY Z SADZONEK?W JAKIEJ DONICZCE ZIEMI ITP KIEDY WYSTAWIŁAŚ NA ZEWNĄTRZ BARDZO JESTEM TEGO CIEKAWA
Nasiona na początku kwietnia w domu, w takiej plastikowej mini szklarence (do kupienia na allegro lub w sklepach ogrodniczych za paręnaście zł), ale można też w dowolnych pojemniczkach, potem roślinki w połowie maja na balkon. Mam 10 plastikowych kubełków, jakieś 5-7 litrów, do każdego kubełka palik i 4 sadzonki.
Nasiona: pomidor drobnoowocowy "Koralik".

anulka7

22.02.2011 19:30

W KUCHNI NA PARAPECIE MAM ŚLICZNĄ BAZYLIĘ TĄ NAJZWYKLEJSZĄ TERAZ POSIAŁAM CYTRYNOWA I JUŻ KIEŁKUJE:)POSIAŁAM TEŻ JESZCZE KOPEREK NIBY KIEŁKUJĘ ZOBACZYMY CO BĘDZIE DALEJ:)MAM JESZCZE ROZMARYN I OREGANE NIE ZAPESZAJĄC ŚLICZNE JAK NARAZIE ROŚNIE.

MYSZSZA A POWIEDZ MI O POMIDRKACH COŚ WIĘCEJ Z NASION JE WYCHODOWAŁAŚ CZY Z SADZONEK?W JAKIEJ DONICZCE ZIEMI ITP KIEDY WYSTAWIŁAŚ NA ZEWNĄTRZ BARDZO JESTEM TEGO CIEKAWA BO BYM SPRÓBOWAŁA UWIELBIAM KOKTAJLOWE POMIDORKI

A POWIEDZCIE JESZCZE CZY JEST SZANSA,ZEBY W SKRZYNKACH WYROSŁA MI SAŁATA NA BALKONIE??MAM NA MYSLI TĄ STRZEPIASTĄ FIOLETOWĄ ALBO CYKORIĘ FIOLETOWĄ BO TEZ UWIELBIAM TE ODMIANY

post edytowany 1 raz, ostatnio 22.02.2011 20:29

myszsza

22.02.2011 18:50

anulka7 napisała 22.02.2011 15:48:
niestety mieszkam na 4 piętrze w bloku i nie mogę tu nic wyhodowac:(w tamtym roku posadziłam na balkonie rzodkiewkę i koper i szkoda mówić co z tego wyszło,ale się nie poddaję:)
Ja mieszkam w domu z ogródkiem, ale najlepsze pomidorki koktajlowe udały mi się na balkonie. Ogródek jest od północy i najlepiej na nim rośnie trawa.

androgynes

22.02.2011 18:21

anulka7 napisała 22.02.2011 15:48:
niestety mieszkam na 4 piętrze w bloku i nie mogę tu nic wyhodowac:(w tamtym roku posadziłam na balkonie rzodkiewkę i koper i szkoda mówić co z tego wyszło,ale się nie poddaję:)
Ja mieszkam na 11stym i powiem, że zioła w doniczkach powinny Ci się udać. Nie ma nic lepszego niż czysty, zielony rozmaryn, bazylia, własny szczypiorek i inne ziółka prosto ze słonecznego balkonu.

anulka7

22.02.2011 15:48

A co do chemi to muszę się zgodzić ale z drugiej strony patrząc gdzie teraz nie ma tej chemi kupując wszystkie warzywa,owoce,mięso wedliny to sama chemia:(przykre to ale niestety prawdziwe wiec jeden pomysl na...napewno nam nie zaszkodzi,to temat podlegający dyskusji ale jestem zdania co nas nie zabije to nas wzmocni,wiadomo chciałaby mięsko z własnej krówki czy kurki czy warzywka świeże nie pryskane z ogródka,ale niestety mieszkam na 4 piętrze w bloku i nie mogę tu nic wyhodowac:(w tamtym roku posadziłam na balkonie rzodkiewkę i koper i szkoda mówić co z tego wyszło,ale się nie poddaję:)

anulka7

22.02.2011 15:37

a tam nie jest tak źle ja często nowości kupuje i w większości jestem zadowolona,uwielbiam golonkę z pomysłu czy gołąbki bez zawijania,żeberka też są ok i ostania nowość firmy na W kąski też świetne sa chodzi o szybkość więc to jest szybkie

kamil

22.02.2011 10:06

anulka7 napisała 22.02.2011 00:08:
pomysły na...:)różnych firm
te pomysły na to powinny dostać nobla z ekonomii, bo to jest przykład jak tani syf, można sprzedać ludziom w cenie za kilogram jak homar. Przecież te wszystkie pomysły na, to jest nic innego jak mąka w różnych konstelacjach, przyprawy i glutaminian sodu.

anulka7

22.02.2011 00:08

pomysły na...:)różnych firm

M&M

07.12.2009 13:01

Często jest tak że nie mam czasu gotować spieszy mi się itd.
czy macie jakies sprawdzone, szybkie i smaczne przepisy?