Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Diety >

Odchudzanie wcale nie musi być pełne wyrzeczeń. Jednak dużo ludzi ma efekt...

minka, 24.10.2017 | czytaj dalej

Akcesoria do dekorowania. >

ja jestem w 100% a nawet 1000% za drobnymi dekoracjami zmieniającymi charakter...

dekoratorka69, 24.10.2017 | czytaj dalej

szukam ŁADNYCH karniszy >

robię dla klienta wizualizację kuchni potrzebuje sklep z karniszami x 3 co...

dekoratorka69, 24.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1979, wpisów: 29971
najnowszy wpis: 24.10.2017 11:14

Mamy 27187 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wydajemy przyjęcie

FORUM kuchnia+ Szybki poczęstunek dla gości :)

aleksandrace

10.08.2017 22:16

Zdecydowanie polecam różne koreczki, małe kanapeczki lub warzywa ciekawie pokrojone z dodatkiem lekkich dipów. Po takiej przekąsce można sięgnąć po coś słodszego, jak pralinki czy czekoladki www.czekolateria.pl. Pozdrawiam.

Weronikatym

27.07.2017 11:31

a może koreczki jakieś smaczne ?

NickyBalboa

26.07.2017 17:44

Mini tartaletki z ciasta francuskiego z serem feta, oliwkami i suszonymi pomidorami z ziołami Ole! :) Przebój każdej imprezy.

ewiczka

18.07.2017 09:53

a może catering? Ja zamawiam z Aperitif Serwis z wawy, jak mamy jakieś większe przyjęcie to stawiam na takie rozwiązanie, bo wtedy przekąski są urozmaicone, a pracy z takimi rzeczami trochę jest

olgamala

07.07.2017 14:27

Ja ostatnio jako hit podaję sakiewki z ciasta francuskiego z mozarellą i suszonymi pomidorami. Wszyscy się nimi zajadają.

jarzebinka

29.06.2017 23:30

Zgadzam się. Koreczki i podobne przekąski zawsze się dobrze sprawdzają. Ostatnio takie rolki zrobiłam i też poszły od razu: chavroux.pl/rolki-serkiem-naturalnym-chavroux/

karo211

30.04.2017 09:17

Trudno znaleźć kogoś kto nie lubi koreczków - w końcu można je podać właściwie ze wszystkim :) Moimi ulubionymi są te z winogronami i serem pleśniowym. W wśród sałatek zdecydowanie króluje ta z kurczakiem, ananasem i selerem naciowym. Mało kto ją zna, a wszystkim bardzo smakuje :)

NickyBalboa

28.04.2017 23:35

Jeśli koreczki to tylko ze słoika Ole! Party Mix :) Jak sama nazwa wskazuje, to sprawdzona mieszanka na imprezy. Ewentualnie dodaję po kostce dobrego żółtego sera i koreczki gotowe w pięć minut :)

mala_mi8080

27.04.2017 11:54

Zazwyczaj stawiam na przekąski w postaci sałatek i koreczków. Deska serów to też dobra opcja, zwłaszcza jeśli na stole pojawia się winko :) Jeśli potrzebuję czegoś na słodko to zazwyczaj stawiam na muffiny, bo one po prostu nie mogą się nie udać i zawsze wszystkim smakują :)

olgamala

14.04.2017 14:52

U mnie najczęściej na szybko są koreczki albo zawijane roladki z tortili z serkiem śmietankowym, suszonymi pomidorami, wedzonym łososiem i szpinakiem. To najszybciej ucieka z talerzy :)

Kawa-kawa_pl

24.03.2017 09:36

Jeżeli chodzi o szybki poczęstunek dla gości, to moim zdaniem poniżej masz już kilka naprawdę dobrych i ciekawych przepisów, pomysłów które śmiało możesz wykorzystać. Od siebie dodam tylko, ze warto pomyśleć również o dobrej i aromatycznej kawie, którą podasz swoim gościom. na www.Kawa-kawa.pl znajdziesz szeroki wybór,a my chętnie w tym pomożemy i doradzimy.

paniekscelencja90

09.02.2017 13:17

Moi goście szaleją za hummusoćwikłą. ;) Robię normalny hummus - żeby był na szybko na ciecierzycy ze słoika (wiem, że niektórzy powiedzą, że to zbrodnia ;)), a do tego dodaję ćwikłę wcześniej przygotowaną ze słoika albo kupną. Do tego jakieś dobre świeże pieczywo, ogórek korniszon albo kiszony i jest smaczna, zdrowa i szybka uczta. Naprawdę polecam.

DolinaLawendy_pl

29.12.2016 09:53

Można przygotować np taką przekąskę jak małe pierożki z szynką i serem podawane zarówno na zimno jak i na ciepło, nie jest to coś trudnego w przygotowaniu, a za to bardzo smaczne:) Dla zainteresowanych mogę wstawić przepis.

beks

14.10.2016 09:46

Jesli nie macie czasu na gotowanie polecam przygotowanie sałatki greckiej z fetą:
https://przepisy.pl/przepis/salatka-grecka-z-feta

Sałatkę zna oraz lubi praktycznie każdy. Jest bardzo łatwa w przygotowaniu oraz smaczna.

Co ciekawe to sałatka jaką jadłam w Grecji nieco rózni sie od tej polskiej.Grecy nie uzywaja do niej sałaty. Polska wersja smakuje mi jednak bardziej.

cookmagazine.pl

10.10.2016 16:06

Ja znalazłam ostatnio fajny przepis na dip. Bardzo szybki i łatwy w przygotowaniu, podaję go do chlebków pita, serowych i mięsnych przekąsek:)

BABA GHANOUSH

post edytowany 1 raz, ostatnio 10.10.2016 16:06

karolinaxop

07.10.2016 13:35

Jeśli mamy ograniczony czas na przygotowanie można przygotować danie, które u mnie zawsze wszystkim smakuje - kurczak w mascarpone podawany z makaronem. W internecie jest wiele przepisów na to danie. Moje zawsze bazuje na dużej ilości serka mascarpone, pieczarkach i zielonej pietruszce. Na deser chyba najszybsze ciasto jakie znam to murzynek, ewentualnie jakieś jogurtowe z owocami sezonowymi :)

Camillo

26.09.2016 23:09

Babeczki wytrawne. Fajna i szybka sprawa.

Biedronka25

02.09.2016 10:32

Na szybko można też zrobić włoskie bruschettki :) kromki bagietki posmarować masełkiem czosnkowym, lekko zarumienić w piekarniku i położyć świeże dodatki, np pokrojone pomidory :)

SerafinEwa

24.08.2016 18:10

Sama zwykle staram się unikać podawania chipsów czy paluszków. Doskonała alternatywą są np różne warzywa z dipem, kabanosy, albo deska serów. Chętnie wybieram te długo-dojrzewające, pleśniowe, jak również ostatnio moje ulubione sery kozie. Polecam szczególnie dostępny w niektórych marketach Makro, jak i Leclerc kozi serek chavroux. Świetnie nadaje się do robienia koreczków, czy też chociażby mini kanapeczek, a co najważniejsze, kiedy pojawia się na stole, goście dosłownie się nim zajadają.

DanielMyga

07.07.2016 12:22

Na szybko to kupuję chipsy i do misek.

Ewelajna

13.05.2016 18:50

Ada33 napisał(a) 26.04.2016 08:36:
Jeśli coś ma być "na szybko", to robię pizzę. Wystarczą placki tortilli, ser plesniowy Blue Cheese, pasta albo sos pomidorowy i starty żółty ser.
Placki posmarować sosem pomidorowym, posypać serem pleśniowym i żółtym, startymi na grubej tarce. Zapiekać w piekarniku (ok.160 st.), aż ser się trochę przypiecze.
Choć to takie proste i szybkie, wszyscy się zajadają ze smakiem, nawet dzieci :)
dzięki za pomysł :)

Ada33

26.04.2016 08:36

Jeśli coś ma być "na szybko", to robię pizzę. Wystarczą placki tortilli, ser plesniowy Blue Cheese, pasta albo sos pomidorowy i starty żółty ser.
Placki posmarować sosem pomidorowym, posypać serem pleśniowym i żółtym, startymi na grubej tarce. Zapiekać w piekarniku (ok.160 st.), aż ser się trochę przypiecze.
Choć to takie proste i szybkie, wszyscy się zajadają ze smakiem, nawet dzieci :)

Ewelajna

20.04.2016 16:04

Pieczony omlet z owocami