Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jakie wino do dań z warzyw? >

Jeżeli lubicie czerwone wino wytrawne, mogę polecić Leaping Horse Merlot, ono dobrze...

malina_, 24.10.2017 | czytaj dalej

Dopłata >

Hej, czy jest tu ktoś zorientowany w temacie, kto mógłby mi powiedzieć,...

Miles, 23.10.2017 | czytaj dalej

Dzień dobry >

Cześć, jestem nowa, dlatego się z Wami witam ;>

sfinks, 23.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1977, wpisów: 29967
najnowszy wpis: 24.10.2017 02:32

Mamy 27186 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Szukam restauracji na urodziny córki (Warszawa)

Patrycjaat

06.09.2017 13:09

Może restauracja Akademia? Moim zdaniem to jest bardzo dobra restauracja na taką okazję.

basiaczek

29.12.2016 02:35

W restauracji Salto na wilczej można zarezerwowac sobie salę osobną. Ja robiłam tam przyjęcie urodzinowe dla przyjaciółki i wyszło naprawdę świetnie :)

marson

19.08.2016 09:39

Tylko jak wybierzesz taką ekskluzywną restaurację, to poinformuj o tym partnera, bo pewnie będzie musiał odwiedzić sklep, gdzie króluje moda męska, aby dobrze wyglądać.

post edytowany 1 raz, ostatnio 19.08.2016 09:39

majeczka31

01.08.2016 10:15

Podobało mi się w Ganesh ostatnio. Znajomi mnie tam wyciągnęli, nawet nie wiedziałam, że mamy na Ursynowie prawdziwą Indyjską restaurację z kucharzami rodem z Indii. Zamówiłam danie wege i mogę polecić. W końcu jakaś dobra wegetariańska kuchnia w okolicy, która nie kosztuje sztabek złota ;P Menu można sobie podejrzeć na ich stronie: ganesh.pl. dla najmłodszych też jest specjalne menu ;)

Basia35

26.07.2016 21:50

Poszukiwany kucharz [Warszawa].
Restauracja zatrudni pracownika na stanowisko kucharza Obowiązki:
- Przygotowanie potraw a la carte;
- Przygotowanie potraw na imprezy okolicznościowe;
- Dbanie o gospodarkę magazynową;
- Dbanie o czystość w miejscu pracy;
- Dokładność oraz szybkość w wykonywaniu poleconych zadań.
Wymagania:
- Dobra organizacja pracy
- Dyspozycyjność
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Pasja oraz entuzjazm do wykonywanej pracy
- Współpraca z całym zespołem personelu.
Proszę aplikować http://pl.jobsora.com/warszawa

najlepszemiejsca

14.07.2016 23:01

Ciekawe restauracje znajdziemy tutaj: Restauracje w Warszawie

Z pewnością znajdziecie tutaj restaurację idealną na urodzinową imprezę.

forsycja

12.07.2016 08:51

Witam
Mogę polecić karczmę bałkańska dusza. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo dobra. Są jednak problemy z dostępnością stolików, trzeba wcześniej zadzwonić i zamówić. Świetne miejsce na rodzinną imprezę. Miejsce z zewnątrz nie wygląda zachęcająco ale tłumy w środku mówią same za siebie. Nie wiem tylko czy taki klimat będzie się córce podobał jeśli planuje zaprosić znajomych. Miejsce bardziej na rodzinną nasiadówkę z dobrym jedzeniem niż na wypad ze znajomymi.

kinga.d

11.07.2016 15:32

Witam,
córka za dwa miesiące będzie obchodzić szesnaste urodziny i wspominała, że chciałaby je wyprawić gdzieś na mieście, ważne by poza domem. Chodzi o raczej kameralną "imprezę", bez zbędnego przepychu, ale ważne by można było coś dobrego zjeść. Ilość gości wynosiła koło dziesięciu osób. Nie mam kompletnie pojęcia jakie miejsce idealnie by się do tego nadawało, miasto jest przecież duże a lokalów mnóstwo. Co do serwowanych potraw - to chyba nie gra większej różnicy, choć córka ostatnio wspominała, że posmakowało jej sushi; to może właśnie coś związanego z tym? Jeśli ktokolwiek mógłby mi w tej kwestii doradzić to byłabym bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam