Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Przepisy na swieta >

Dla mnie w święta obowiązkowo musi być bigos i tradycyjna polska sałatka...

temptinglook, 17.12.2017 | czytaj dalej

Sieć nowych restauracji >

Z racji, że planuję otworzyć niebawem nową restaurację poszukuję ku temu lokale,...

Karpatk67a, 17.12.2017 | czytaj dalej

lampa loft >

można ledowe właśnie oświetlenie umieścić pod wiszącymi szafkami. Ładnie oświetlają blaty. Też...

klarcik, 16.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2012, wpisów: 30167
najnowszy wpis: 17.12.2017 20:30

Mamy 27420 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Świeże zioła, gdzie kupić? Warszawa.

Mildredowo

13.05.2014 13:49

W tych czasach najlepiej kupić zioła przez internet, masz pewność, że kupisz taniej niż na targowisku a i transport wprost do domu. Ja kupuje z strony www.ziolaibyliny.pl mają tam fajne pomysły na ziołowe ściany do kuchni!

Polecam www.ziolaibyliny.pl

ripafratta

14.02.2012 21:34

Zioła w pęczkach i na wagę są również na bazarze przy pl. Szembeka. W zadaszonej części, mniej więcej po przekątnej stoiska z rybami : ) Kupowałam tam rozmaryn, tymianek, bazylię i miętę, czasem zdarza się też świeża szałwia a latem kwiaty cukinii.

hania-kasia

13.02.2012 23:14

Dobrym punktem do zakupu świeżych ziół jest targowisko koło Hali Mirowskiej - w sklepiku u pana "długowłosego" (koło stoiska z rybami z Ustki) można kupić świeżą bazylię na pęczki, a w zasadzie na wagę (zwykłą i tajską) nawet zimą, pod warunkiem, że nie ma dużego mrozu, bo wtedy stoisko bywa zamknięte. Pan ma też w sprzedaży dwa rodzaje świeżej kolendry i jeszcze jakieś inne azjatyckie zioła. Przy temperaturach od zera wzwyż można spróbować - powinien mieć zioła; trzyma je w lodówce, wewnątrz sklepu, trzeba o nie zapytać, z zewnątrz ich nie widać.

Grillcenter_pl

14.01.2012 13:28

Z tego co sie orientuje to są internetowe sklepy zielarskie,gdzie kupisz właśnie pęczek świeżej bazylii, mięty, tymianku itd. Warto się tam rozejrzeć.

Pozdrawiam Grillcenter.pl

jacek1f

17.12.2011 18:57

hej Pink, obawiam się, że pozostaje nam teraz wzimie hydroponika z marketów - w każdym z nich znajdziesz bazylię, tymianek, miętę, melisą, oregano, szczypiorek i kolendrę, nawet rukolę.
W Bomi napewno, w internetowym frisco też.

Taki sezon:-(

pink

17.12.2011 18:01

Poszukuję miejsca w Warszawie gdzie mogę zakupić np. pęczek świeżej bazylii, mięty, tymianku itp.

Warunków na stworzenie własnego ogródka brak ;)