Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29954
najnowszy wpis: 20.10.2017 14:33

Mamy 27177 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Restuaracja orientalna w Krakowie

sabcia

02.09.2016 16:18

to zależy w jakiej okolicy Krakowa bo tutaj aż roi się od dobrych restauracji :) Jeżeli pytasz o Kazimierz to moim oraz moich znajomych zdaniem zdecydowanie miejscem nr. 1 jest restauracja Bombonierka. Odkryliśmy ją przypadkiem zwiedzając Kazimierz i od tej pory przynajmniej raz w tygodniu po zajęciach tam bywamy. Oprócz pysznej kuchni mają bardzo dobre piwo polskiego browaru. Dziewczyny z kolei chwalą sobie wina. Dodam, że w naszym gronie jedna z dziewczyn to prawdziwa fanatyczna dobrego wina i twierdzi, że w tej restauracji każdy fan dobrego wina znajdzie coś dla siebie więc pewnie tak jest :)

mirellaa

24.02.2015 13:43

Ja również polecam restaurację Mekong na ul. Kamieńskiego, studiuję w Krakowie i często tam bywam z przyjaciółmi.

Słownikowa

18.02.2015 13:07

Również polecam restaurację Mekong. Jest smacznie, miło, miejsce w sam raz i na randkę i na spotkanie ze znajomymi. No i ceny naprawdę są przystępne. Bywam tam dosyć często, bo czemu by i nie?

KseniaZ

16.02.2015 15:24

Z kolei ja polecam restauracje Adona w Bielsku-Białej (woj.śląskie) piekielnie dobra tajska kuchnia :) Zawsze gdy odwiedzam tamte górzyste tereny to wpadam na pikantno-kwasną zupkę :)

pixi

11.02.2015 22:17

Tutaj http://www.jami-jami.pl/pl/ jest wyszukiwarka restauracji. Dzięki niej możemy znaleźć lokal po konkretnym daniu. Myślę, że jest to przydatne rozwiązanie, zwłaszcza dla turystów.

DarWkuchni

07.01.2015 20:11

Polecam restauracje Mekongktóra mieści się w centrum handlowym Bonarka. Obsługa uprzejma i pomocna. Lokal urządzony w ciekawym stylu, a przy tym czysty i zadbany!
Ceny jak najbardziej przystępne,nawet na studencką kieszeń!