Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Grill elektryczny >

Grill elektryczny to świetny pomysł ja taki kupiłam sobie w tym roku...

kuchareczka2, 21.10.2017 | czytaj dalej

głodówka lekarzy rezydentów >

Wszy już chyba słyszeli o głodówce lekarzy rezydentów. Mam taką nadzieję bo...

gorillaz, 21.10.2017 | czytaj dalej

Termometr gastronoiczny >

Jak chcesz to możesz sobie zainwestować w taki termometr i myślę, że...

B.Sadowska80, 20.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1975, wpisów: 29956
najnowszy wpis: 21.10.2017 21:12

Mamy 27178 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ reklamy

Albertb1

26.03.2013 19:01

Witam wszystkich. Oglądłem Kuchnietv od kilku lat. Specjalnie dla niej wykupiliśmy z żoną pakiet cyfrowy w multimedii i dodatkowo pakiet analogowy, bo bez niego nie ma cyfrowego i tak to było do stycznia.
Ja juz nie ogladam tego nowego programu z + , a żona może z jeden lub 2 programy. czekam na wygaśniecie umowy z multimedią i cześć Kuchnio
Pozdrawiam oglądaczy.

przepisy.com

18.03.2013 09:40

Dajcie spokój. w kuchnia.tv nie ejst wcale tak źle. pamiętacie masterchefa i nachalne tvn-owskie reklamy makro i innych

bartek przepisy.com

Ola_D

13.03.2013 09:57

myszszo - cóż mogę powiedzieć - my także chcielibyśmy pokazywać tylko reklamy wartościowych produktów, albo nie pokazywać ich wcale - ale prawa rynku są, jakie są.
Na nasze "usprawiedliwienie" mogę jednak dodać, że nigdy, jako Kuchnia+, a wcześniej Kuchnia.tv nie wyprodukowaliśmy programu sponsorowanego przez producenta tego typu "gotowców" i im podobnych "smakołyków". I nie stało się to przypadkiem, ani z braku takich ofert.
Pozdrawiam,
OlaD

myszsza

13.03.2013 00:46

Ola_D: Programy kuchni+ promują zdrowe i smaczne żywienie, informują o pochodzeniu produktów, z których korzystamy. Dlatego irytują mnie, i pewnie nie tylko mnie, reklamy badziewia, jakimi są: kostki knorra, ziarenka smaku, zupki w proszku, pomysły na...,
ach jaki fajny wielkanocny żurek z torebki.

Ola_D

12.03.2013 13:07

Nie zrzucamy na widzów naszych obowiązków, ale nie jesteśmy w stanie dyskutować, bronić się ani pokajać, nie znając szczegółów. Do naszych tłumaczeń przywiązujemy ogromną wagę, niejednokrotnie zdarzało się, że po uwagach naszych widzów i forumowiczów wprowadzaliśmy poprawki w już opracowanych programach (w wielu wątkach na tym forum można także o tym przeczytać), często zdarzało się także, że zarzuty widzów dot. błędów były bezpodstawne (z najróżniejszych przyczyn) - co wyjaśnialiśmy także na forum jak i mailowo.
Nie oczekujemy, że widzowie nagrywają nasze programy, ale będziemy wdzięczni, jeśli w przyszłości zdarzy się usłyszeć błąd czy choćby niezręczność w tłumaczeniu, za informację, co i gdzie to było. Każdy taki przypadek dokładnie sprawdzamy, wyjaśniamy - i poprawiamy, jeśli tego wymaga. Bo - jak pisałam - choć staramy się opracowywać nasze programy jak najrzetelniej, także nam może zdarzyć się błąd - który natychmiast poprawimy, gdy tylko uda się go "zlokalizować".
Pozdrawiam,
OlaD

stefania

11.03.2013 19:52

Olu_D
Nie mam przykładów na zawołanie. Nie nagrywam programów kuchni +. Jednakże polski oraz angielski znam dobrze i słyszę to, co słyszę. Proszę nie zrzucać na widzów obowiązków, które należą do redaktora prowadzącego program, do korekty (odnosi się to nie tylko do treści pisanych, ale również wypowiadanych)). Jeżeli osobom odpowiedzialnym za program nie zależy na jego jakości, mi widzowi nie będzie zależało na jego oglądaniu.

Ola_D

11.03.2013 10:19

stefania napisała 08.03.2013 21:55:
Sytuację pogarszają katastrofalne tłumaczenia ( Skąd niedouczeni tłumacze? Kiepska znajomość języków, polskiego w szczególności oraz nieznajomość tematyki).
Czy możemy poprosić o konkrety? Przykłady, programy, w których były błędy?
Bez tego nie będziemy w stanie ich poprawić, a poprawność tłumaczeń i znajomość tematyki kulinarnej jest dla nas kluczową sprawą przy doborze tłumaczy, i nie możemy się zgodzić, że są "niedouczeni". Natomiast ponieważ zdajemy sobie sprawę, że tak jak wszystkim - także i nam zdarzają się błędy i potknięcia, będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki i konkrety, dzięki którym będziemy mogli poprawić jakość naszych opracowań.

Pozdrawiam,
OlaD

myszsza

09.03.2013 22:48

Możemy sobie pisać, narzekać, a i tak reklamy będą, bo kasa to kasa, niestety. Hurra kostki knorr, hurra vegeta i ziarenka smaku, super pomysł na..., rewelacja - zupki w proszku, erzatze normalnego pożywienia. Ciekawam, czy pan Okrasa i pan Marco Pierre White używają w swoich kuchniach tych produktów?

stefania

08.03.2013 21:55

Dołożę swój krytyczny głos. Kanał stracił na atrakcyjności. Reklamy odbierają przyjemność obcowania ze sztuka kulinarną. Sytuację pogarszają katastrofalne tłumaczenia ( Skąd niedouczeni tłumacze? Kiepska znajomość języków, polskiego w szczególności oraz nieznajomość tematyki). Kolejny kanał, który żałując środków na nowości i nowinki chce stracić widzów. Brak staranności redakcji w prezentacji przepisów na forum internetowym jest kolejnym potwierdzeniem obniżenia lotów i zmierzania ku upadkowi.

rybka65

08.03.2013 21:48

jestem rozczarowana reklamami oglądam coraz rzadziej

SamWieszKto

05.03.2013 14:08

Program przerywany reklamami? Jestem bardzo, bardzo rozczarowany!!!

Ceniłem Was przede wszystkim za brak reklam w czasie emisji programu. Proponuje, żebyście usunęli teraz z nazwy kanału słowo "plus". Tym ruchem zrównaliście się poziomem z innymi kanałami lifestylowymi. Wielka szkoda!

Szczytem są wstawki typu "Autopromocja" - niczym nie poprzedzone, wchodzące w pół zdania lektora. Jak tak można? Szok!

agwa

22.01.2013 11:48

Nie dość, że przerywacie Top Chef -All Stars zwiastunami z następnego odcinka (brawo!) to jeszcze powtórki z poprzedniego dnia postanowiliście przesunąć na godzinny nocne... Dziękuje droga Kuchnio za totalne zniechęcenie mnie do oglądania Waszej stacji.

ogr

17.01.2013 16:20

Zarejestrowałem się na forum, tylko po to, aby publicznie poinformować, że jestem następną osobą, która zaprzestała oglądać wasz kanał . Zaczęło się o klasycznego ścierwa tj.: MANGO, potem zwiększenie dawek bloków reklamowych. To co zrobiliście teraz, mam nadzieję, że doprowadzi waszą stację do tak dużego spadku oglądalności, że się zawiniecie z rynku. Widzę, po tym jak wielce zmieniła się ramówka stcji, że wasz target to jakieś półmózgie zombies, łykający bloki reklamowe polsatów, tvn'ów i innych śmieciowych telewizji, jak indor ciepłe kluchy. Szkoda, na początku powstania to była naprawdę fajna stacja. Restauracja jak się psuje, to przestaje się do niej chodzić, tyle w temacie.

@admin - pańska wypowiedź z dn.15.01.2013 - chylę czoło, meisterstuck wypowiedzi na forum.

post edytowany 1 raz, ostatnio 17.01.2013 16:30

chylugiz

17.01.2013 11:16

Najbardziej "lubię" przerwy reklamowe w czasie Top Chef - All Stars. Nagle, bez ostrzeżenia pojawia się zwiastun następnego odcinka, pokazywani są uczestnicy, którzy zostali w programie... Element zaskoczenia jest mniejszy i odechciewa mi się oglądać dalej skoro wiem, że osoba, której nie lubię i tak zostanie. Bardzo proszę o zmianę... same przerwy aż tak mi nie przeszkadzają bo inne stacje nas do nich przyzwyczaiły ale to jest przegięcie...

kobieta z_

16.01.2013 23:45

Adminie, a jaka to dla nas atrakcyjna oferta, kiedy w kulminacyjnym momencie oglądania przez nas ulubionego programu np.mieszania przez Rogera Moolinga sałatki, "przenosi" się nas nagle do krainy szczotkowania zębów czy problemów z erekcją.
Dla mnie to całkowity brak szacunku dla widza, który opłaca abonament.

15.01.2013 11:39

Witam

Celem naszej polityki programowej jest zapewnienie Wam najbardziej atrakcyjnej oferty. W trakcie półgodzinnego programu jest emitowana jedna, krótka przerwa. Jej czas odmierza counter, abyście dokładnie wiedzieli, kiedy skończą się reklamy i rozpocznie dalsza część ulubionego programu. Mid-breaki, czyli krótkie przerywniki reklamowe to rozwiązanie stosowane w zdecydowanej większości prywatnych kanałów telewizyjnych na świecie.

pozdrawiam

Treska

13.01.2013 17:16

Rzadko bywam ostatnio na Forum, ale teraz muszę. Jestem ROZCZAROWANA wrzuceniem reklam do programów. Było tak pięknie, a zrobiło się jak zwykle. Szkoda.

myszsza

13.01.2013 02:32

Właściciele Kuchni mają chyba głęboko gdzieś zdanie użytkowników. Zatem i ja spadam.

Gonzo

12.01.2013 13:48

Ja to już zrobiłam. Dotąd miałam drugi abonament, żeby moim zamiłowaniem do kuchni+ nie katować rodziny, a teraz z niego zrezygnowałam, bo już przestałam ją ogladać.

tomeksss

11.01.2013 13:22

Na stronę internetową to sobie pewnie będę wchodzić, ale program TV kuchnia+ przestałem oglądać i wykreślę z pakietu kablówki. Nie będę płacić za mozliwość oglądania programu ciętego reklamami.

MaxRedaktor

10.01.2013 11:31

Każdy program jest przerywany, czy tylko dłuższe?

agwa

09.01.2013 18:19

Wielka szkoda, że w kuchni pojawiły się reklamy przerywające programy!!! To był wielki atut stacji.

myszsza

08.01.2013 19:14

A Karol Okrasa reklamuje jakąś tam przyprawę ziarenka smaku: skład: sól, E621 Glutaminian sodu, E635 Rybonukleotydy disodowe, cukier, warzywa suszone, olej roślinny, koncentrat czosnku, przyprawy, aromat, E101(i) Ryboflawina. Zakład, że nie używa tego w swojej restauracji. Wszyscy gonią za forsą, ale po Okrasie się tego nie spodziewałam. Smutne.

post edytowany 1 raz, ostatnio 08.01.2013 19:24

AMA

07.01.2013 13:55

W tej chwli "idzie" 70 odcinek z Lucinda w roli głównej chociaż w informacji zapowie-
dziano 65 odcinków.Tak naprawdę to oglądamy już 4 odcinek serii od początku. Tylko po co te kamuflaże.Komu lub czemu ma to służyć?
Czy ADMIN poszedł na urlop?
A reklama.....
Reklamuje się sztuczne zupki w programie kulinarnym ŻENADA.Zróbcie lepiej dobrą
uczciwą ramówkę bez pomyłek,fałszywych informacji.

czushka

07.01.2013 11:06

Niby rozumiem, że stacja musi zarabiać ale reklamy między programami by
chyba wystarczyły. "Noworoczną nowinkę" odbieram jako zachłanność.
Bardzo mi to popsuło opinie o Kuchni+

AMA

07.01.2013 00:13

Tak to jest genialny pomysł "kuchni", te reklamy.
Gdyby Wam Państwo brakowało pomysłów to podpowiadam.
W tych małych 1-2 minutowych przepisikach czegoś brak. Czego ? Reklamy oczywiście.
Proponuję wykorzystajcie też te rezerwy czasowe.

Bonita

04.01.2013 18:33

ragique zdecydowanie zgadzam sie z Twoja opinia, przez wszystkie te lata bylam bardzo zadowolona brakiem reklam na kuchnia+ ( i kilku innych kanalach).
Jednak z nowym rokiem nowe zasady, a szkoda. Wydaje mi sie ze z czasem bedzie mi to przeszkadzaj jeszcze bardziej, a z racji reklam bede zminila kanaly i zapomne o tym ze gdzies tam cos ogladalam.

ragique

04.01.2013 16:26

To będę pierwszy (chyba).
Wyrażam swoją dezaprobatę faktem przerywania programów reklamami :(
taka tam nowinka z nowym rokiem...
Czy tylko mi to przeszkadza?
Pozdrawiam