Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jakie wino do dań z warzyw? >

Jeżeli lubicie czerwone wino wytrawne, mogę polecić Leaping Horse Merlot, ono dobrze...

malina_, 24.10.2017 | czytaj dalej

Dopłata >

Hej, czy jest tu ktoś zorientowany w temacie, kto mógłby mi powiedzieć,...

Miles, 23.10.2017 | czytaj dalej

Dzień dobry >

Cześć, jestem nowa, dlatego się z Wami witam ;>

sfinks, 23.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1977, wpisów: 29967
najnowszy wpis: 24.10.2017 02:32

Mamy 27186 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Regionalne restauracje w Nałęczowie

AnnaChm

24.01.2017 11:02

Polecam Łubinowe wzgórze świetne miejsce na odpoczynek oraz pyszne jedzenie http://lubinowe.pl/

najlepszemiejsca

14.07.2016 22:54

Nałęczów to jedno z najstarszych oraz najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce. Obok uzdrowiska Nałęczów pełni rolę letniska. Miasteczko jest chętnie odwiedzane przez turystów szukających relaksu, wyciszenia a także ceniących lokalne ośrodki SPA.

Nałęczów stanowi doskonałą alternatywę dla pobliskiego Kazimierza Dolnego, znajdziemy tu doskonałe restauracje serwujące lokalne specjały a także bogatą bazę hoteli oraz pensjonatów. Uzdrowiskowe miasteczko to także doskonałe miejsce na długie spacery oraz rowerowe wycieczki. Malownicze trasy poprzecinane licznymi wąwozami oraz dolinami prowadzą aż do miasteczka artystów

Odwiedzając Nałęczów nie można pominąć restauracji Kuchnia Smaków znajdującej się w Eco Resort Łubinowe Wzgórze
Szef kuchni sięga do najstarszych przepisów regionu wzbogacając je o cudowne połączenia smakowe, paletę barw, zapach świeżych ziół. Wszystkie produkty pochodzą od lokalnych dostawców więc odwiedzając Kuchnię Smaków możemy dokładnie poznać lokalne smaki oraz produkty.

Koniecznie zobaczcie więcej na stronie Restauracja Kuchnia Smaków w Nałęczowie

post edytowany 1 raz, ostatnio 16.08.2016 11:21