Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

kuchnia - ustrój >

Wszystko oczywiscie odgrywa jakas tam role. Ja osobiscie stawiam bardziej na dodatki...

marlenawwa, 19.10.2017 | czytaj dalej

Diety >

Sprawdź tabletki na odchudzanie może pomogą, ale polecam też stosować jakąś dietę.

Bubax, 19.10.2017 | czytaj dalej

Meble z Ikei >

Jeżeli chodzi o jakość wykonania mebli i wytrzymałość materiałów to z czystym...

Katulla, 19.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29953
najnowszy wpis: 19.10.2017 17:28

Mamy 27176 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ reastauracja grecka

owocowadziewczyna

22.03.2012 10:58

jeszcze nie jadłam takich greckich dań.. jedzonko takie jest w ogóle smaczne ..?

caer

09.05.2010 01:03

racja...
do dziś pamiętam pomidory
pachnące, mięsiste

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Jacku :)

jacek1f

07.05.2010 16:54

szkoda tylko, ze oliwki z paczuszek hiszpanskie.... bo tansze:-(
Wlasnie wrosilismy z moich urodzin na Krecie i znow cierpie, bo owocow i warzyw nie zastapie niczym - z rybami, krewetkami, osmiornicami i kalmarami dam rade, przyprawy przywwoze jak i oliwe, sery do kupienia te same. Mieso - so, so jesli trzeba, pewnie lepsze niz na Krecie, oprocz jagnieciny i koziny.
Ale te warzywa...:-(

Nie ma w Polsce salatki po grecku, bo ... nie.

marghe

07.05.2010 15:30

Meltemi jest lepsza od Santorini.
Ale obu daleko do prawdziwej greckiej knajpki. Szkoda

tusiek

07.05.2010 10:50

byłem raz w warszawskiej Zorbie, ale powiem szczerze, ze wrażenia miałem nijakie. Jeśli ktoś szuka fajnej greckiej knajpki, to może przyda mu się ten link: http://restauracje.pf.pl
Jest to adres Panoramy Restauracji, bardzo fajnej wyszukiwarki lokali gastronomicznych (wpisujecie typ kuchni i miasto).
Pozdrawiam :)

migotka333

05.01.2010 21:01

Tak to właśnie w naszym kraju jest. Najlepiej jak ktoś ma możliwości to zjeść w danym kraju, to inaczej smakuje. Tak jak u nas dobrze smakuje bigos. Ja bardzo boleję, że np. w Gdyni nie ma dobrego Kebaba, wszystko to tzw. podróbki,
A jeśli chodzi o kuchnię grecką to jest El Greco (Al. Piłsudskiego) lub Santorini (Świętojańska). To dobre adresy.

a ten Lukullus sprawdziłam w necie, stonkę też mają kiepską.

ola4

05.01.2010 11:16

Za pierwszym razem jak tam byłam zamówiłam łososia z grila. Jakie było moje zdziwienie gdy losos był twardy jak podeszwa buta. Druga moja wizyta to kolejny koszmar-potrawa kaczka w sosie z wiśniami. Podali kaczke , która miała pypcie na skórze, sterczace nieopalone pypcie. Obiadek za prawie 40 zł, śmiechu warte. Zanim ktoś z obsługi podejdzie mijaja wieki całe. Tak było w zeszłym roku, może cos zmienili ja w kazdym razie nigdy więcej tam już nie pojadę
To jest w Gdańsku Lukullus sie nazywa RESTAURACJA GRECKA i maja siedzibe na ul. Kartuskiej NIE POLECAM

post edytowany 1 raz, ostatnio 05.01.2010 11:19